Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Хочуть почати зйомки фільму про Кременчук. Герої – талановиті містяни, які працюють «в стіл»

Артем Кузьменко 21 жовтня 2020 15:00 349 0

Не майданчиками єдиними. У Кременчуці триває етап розгляду і доопрацювання проєктів Громадського бюджету-2020. 79 мешканців міста подали 101 пропозицію з покращення стану та престижу населеного пункту, одна з яких – зйомки повнометражного документального фільму «Кременчук, якого ми не знаємо – фільм про звичайних людей» (№55).

Автор проєкту – кременчужанин Валерій Маляренко, на реалізацію своєї ініціативи пропонує виділити з бюджету міста 435 тисяч гривень.

Цей проєкт якраз повністю спрямований на підвищення престижу Кременчука як міста європейської культури. Сюжетна лінія (або лінії) – про життя та діяльність видатних особистостей минулого та сучасності, які створюють його культурну та історичну спадщину.

Автор зазначає, що в Кременчуці проживають багато майстрів, які в неробочий, вільний час займаються улюбленою справою, створюючи унікальні культурні продукти.

 

«Ці люди не завжди афішують своє мистецтво і майстерність, часто працюють "в стіл", не презентують себе в соціальних мережах. Але вони відкриті і їхня творчість може стати частиною культурного надбання Кременчука, а також документального фільму, запропонованого в рамках проекту».

 

Таким чином кременчужани та люди за межами міста можуть дізнатися про маловідомих вихідців з міста, які залишили й залишають сліди в історії рідного населеного пункту.

Автор за виділені кошти пропонує продюсеру знайти талановитих кременчужан, розробити поетапну схему фільму, котра розбиває історію на сцени по одному абзацу; написати огляд фільму на 10-15 сторінок, де мають створити загальний настрій, персонажів, діалоги та загальний стиль. Далі – звичайний алгоритм під час створення кінопродукту з можливим переписуванням сценарію.

Інші гроші підуть на оренду обладнання, знімальний процес та розміщення інформації в медіа для просування фільму.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 839 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1527 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1527 0