Новини з 1996 року

Харківщина – у «червоній» зоні. Що це значить для кременчуцьких підприємців та студентів?

Олексій Ващук 11 квітня 2021 19:10 479 0

Харків – дуже популярне місце для навчання кременчуцьких студентів, а його величезний промислово-речовий ринок «Барабашова» є справжньою знахідкою для наших підприємців, які скуповують там товари та перепродають на ринках Кременчука. Але відсьогодні як на території міста, так і взагалі по всій Харківщині почала діяти «червона зона», яка значно обмежить можливості кременчужан у ній.

Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі.

У зв’язку з цим Харківщина отримала ряд заборон. 

Для кременчужан це означає, що підприємці нашого міста не зможуть закупити дешевого одягу на ринку «Барабашово», бо ж робота непродовольчих та змішаних ринків заборонена, а кременчуцькі студенти не зможуть повноцінно відвідувати вищі навчальні заклади першої столиці радянської України, бо ж вони також закриті на карантин.

Знаменитий критий аквапарк у Харкові також припинив свою роботу – відвідувачів не прийматимуть взагалі до закінчення перебування регіону у «червоній» зоні.

Таким чином, відпочинок з атракціонами для туристів та закупівлі для підприємців з Кременчука та й взагалі з усієї України у Харкові поки що будуть недоступні на невизначений термін.

І це вже друге велике місто,  де через  оголошену червону зону карантину робити сьогодні нічого. А першим таким,  нагадаємо є Київ з його перепустками на проїзд, без чого не зайти ні в метро ні в тролейбус.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2790 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3260 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3705 0