Новини з 1996 року

Готові аналізи приймати у бібліотеці, аби тільки закрити ЦРЛ! Як влада воює за ласі шматки медицини

Марина Баніт 14 лютого 2018 11:10 1297 0

Надворі - 2018 рік, а кременчуцькі медики приймають у кременчужан аналізи прямо в бібліотеці. Цивілізація, скажете? Ні! Це представники міської влади проводили чи то агітацію, чи то залякування кременчужан з метою перетягти їх з Центральної районної лікарні в кременчуцькі медичні заклади на обслуговування.  Для наших чиновників – це боротьба за гроші державних дотацій та за гроші в кишенях мешканців. У будь-якому разі боротьба не за права людини та зручності, а за грошові перспективи.

З огляду на все, влада Кременчука вчепилася мертвою хваткою в ЦРЛ і не бажає, щоб вона існувала. Про це "Програма Плюс" писала раніше. Як показала влада останнім часом, на війні усі методи прийнятні. Тож не дивно, що чиновники вдалися до таких негідних вчинків, про які описує депутат Оксана Піддубна. А мова про обман кременчужан, коли медики з міста та чиновники розповідають, що якщо вони залишаться на обслуговуванні у ЦРЛ, то не зможуть обслуговуватися за кременчуцькими та навіть Державними програмами.

Хоча в МОЗ повідомляють про те, що після реформи буде можливість вибирати собі лікарів, кременчуцька влада, навпаки, це право намагається відібрати. А в даному випадку проблема полягає в тому, що територіально для мешканців Кохнівки ЦРЛ - найзручніша. Але інтереси людей у жодному з питань, які вирішувалися в місті останнім часом, не враховувалися (ті самі тарифи на перевезення, тепло, ексвитрати тощо). Можливо, усе це перспективний план влади взяти ЦРЛ повністю у свої руки?  

Про все побачене і почуте депутат Оксана Піддубна у своєму коментарі пише:

"АГІТАЦІЯ ЧЕРЕЗ ОДНОРАЗОВИЙ АНАЛІЗ КРОВІ НА ЦУКОР ТА ХОЛЕСТЕРИН, або ВІЙНА МЕРА КРЕМЕНЧУКА ПРОТИ МЕШКАНЦІВ МІКРОРАЙОНУ ВЕЛИКА КОХНІВКА

Саме це 13.02.2018 року відбувалося у філії №7 бібліотеки сімейного читання, що по вул. Гурамішвілі.
Підлеглими міського голови був проведений начебто корисний захід під назвою "Реформа МОЗ", та фактично мета заходу - ЗАКРИТИ ЦРЛ (Центральну районну лікарню), в якій обслуговуються близько 7 тис. мешканців Кременчука.

Підсолодити гірку пігулку взялися працівники ПМСД №3, які пропонували мешканцям Великої Кохнівки зробити прямо в бібліотеці безкоштовний аналіз крові на цукор та холестерин з миттєвим результатом (до речі, мені такий аналіз зробити чомусь ніхто не пропонував). 
У цей час проводилася активна агітація підлеглими міського голови, в тому числі й керівниками Автозаводської райдержадміністрації (мабуть, вважають себе великими медекспертами) мешканців мікрорайону В.Кохнівка укладати договори з сімейними лікарями ПМСД №3, при цьому розповідали про недоліки ЦРЛ, маніпулюючи фактами, а саме: нібито всі програми (такі як СТОП-інфаркт, Доступна аптека, Сертифікати для вагітних тощо) діятимуть, якщо мешканці підпишуть договори з лікарями ПМСД Кременчука. Тобто міський голова (принаймні так доводили інформацію його підлеглі) не має бажання створювати сприятливі умови в медичній галузі для мешканців мікрорайону В.Кохнівка.

Я, як депутат Кременчуцької міської ради, повідомила, що у Великій Кохнівці мешкають такі ж КРЕМЕНЧУЖАНИ, як і в інших районах нашого славного міста, і всі програми розповсюджуються і на них, НЕЗАЛЕЖНО від того, з сімейним лікарем якої лікарні чи ПМСД вони уклали договори (чи то в ЦРЛ, чи то в будь-якій іншій), а якщо міський голова розділяє мешканців Кременчука, то це може означати, що він НЕ на своєму місці і якщо він (МЕР МІСТА) ОГОЛОСИВ ВІЙНУ СВОЇМ РОБОТОДАВЦЯМ (мешканцям), то за наслідки такої війни особисто я не відповідаю, адже ВЕЛИКА КОХНІВКА ВМІЄ ТРИМАТИ УДАР і ще має сили боротися".

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0