Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Гороскоп на тиждень (з 23 по 29 січня)

pplus 23 січня 2017 08:40 718 0

Овен. Початок тижня може викликати у вас негативні емоції і переживання. Можливі зіткнення з правоохоронними органами або довге ходіння по різних інстанціях. Намагайтеся проявляти стриманість, так як є схильність впадати в крайнощі. Такий дисбаланс загрожує нерозумінням і виникненням різних перешкод на вашому шляху. Обережно поводьтеся з документами, особливо в першій половині тижня.

Тілець. Сприятливий тиждень, що дозволяє закласти основи для благополуччя в наступному періоді. Але в першу чергу від вас потрібно не працювати, а відпочивати. Саме на початку тижня ви зможете досягти якогось фінального результату (швидше за все, в справах матеріальних), після чого зможете спокійно задовольнятися тим, що маєте, будувати плани й набиратися сили.

Близнюки. Якщо ви хочете якось розвивати свої відносини, зрушити з мертвої точки своє особисте життя, то, напевно, не варто чекати принца на білому коні (нехай навіть він уже і їде до вас), варто почати з себе і дещо змінити в своєму житті. Для початку варто розібратися в собі, відмовитися від крайнощів і метань, з двох зол вибрати одне, а потім рішуче відмовитися від того, що не потрібно і заважає.

Рак. Початок тижня буде дуже активним. Багато сил і творчих ідей дозволять прийняти необхідне рішення, зважити всі за і проти й визначитися зі своєю кінцевою метою. Саме на цьому тижні є шанс прийняти життєво важливе рішення, яке вплине на вашу подальшу долю. Швидше за все, таке рішення буде пов'язано з особистими взаєминами.

Лев. Є необхідність використати свої емоції для реалізації своїх планів. Діяти потрібно акуратно, і хоча інтуїція чи інші почуття будуть підказувати різні кроки, краще керуйтеся в своїх діях чітко встановленим розпорядком. Саме дотримання певних концепцій дозволить досягти успіху.

Діва. Для прийняття правильних рішень потрібно використовувати не тільки розум, але і таку його властивість, як спритність. Ситуації, які будуть траплятися вам цього тижня, вимагають непростого і нетипового рішення. Емоційний стан буде таким, що вам не захочеться в цей час когось бачити і чути, тому свята і гучні заходи краще скасувати.

Терези. Взаємини в родині налагоджуються, сприятлива ситуація і на роботі. Відбувається стабілізація, що, з одного боку, дозволяє бути впевненим, але не дає можливості серйозного і стрімкого зростання. Зате в цій ситуації можуть народитися нові ідеї, час реалізацій яких ще не настав. Друга половина тижня хороша для вирішення питань, пов'язаних зі здоров'ям.

Скорпіон. Ситуація буде напруженою, що особливо відчувається на початку тижня. Дуже важко прийти до єдиного рішення, домовитися з іншими учасниками процесу. Це період нестабільності, перш за все пов'язаний зі спілкуванням. Досягти взаєморозуміння, а також знайти правильні шляхи дозволить нестандартний підхід до справи. Ймовірно, потрібно піти на хитрість або якийсь інший спосіб гри розуму.

Стрілець. На початку тижня емоції можуть переповнювати вас, що не дозволить діяти розумно. Від вас вимагається вміння вичікувати і діяти плавно, відповідно до плану. Таким чином ви можете досягти серйозного успіху в будь-якому своєму починанні, особливо в питаннях, що стосуються роботи чи відстоювання своєї позиції.

Козеріг. Гучні веселощі в першій половині тижня можуть в значній мірі виснажити. А сили можуть ще знадобитися й на інші справи. В середині тижня можлива втома і небажання що-небудь робити, одночасно з внутрішньою потребою довести до завершення певні справи. Для відновлення своїх сил, а також прийняття важливих рішень може знадобитися допомога з боку.

Водолій. Незабаром вас чекає емоційний підйом, можливо, нове сильне почуття, розвиток взаємин та інші романтичні пригоди. Є ймовірність навіть того, що легке захоплення може перерости в щось набагато серйозніше. Але до цього треба себе підготувати, відпочити від переживань, зрозуміти свої внутрішні мотиви, встановити пріоритети і цілі в житті.

Риби. Досить виснажливий і з точки зору практичної користі нікому не потрібний тиждень. Від вас потрібно багато різних дій, активна робота, яка в свою чергу не принесе жодних результатів. У цей час ви можете напрацювати досвід, підвищити свій статус в очах оточуючих, зарекомендувати себе як трудоголік і відповідальна людина. Але добитися якоїсь конкретної вигоди не вийде.

 

 

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 922 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1631 0