Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Гороскоп на 22 - 27 червня

pplus 22 червня 2021 08:10 214 0

ОВЕН (21.03-20.04)

Причиною невдач може стати ваша зайва довірливість. Інформацію варто перевіряти. Ви занадто довго поводилися добре, настав час дати вихід внутрішньому напруженню, але зробити це треба так, щоб ніхто з навколишніх не постраждав. Не зашкодить підвищена увага до справ дітей у вихідні.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Одним з важливих питань стане узгодження з керівництвом граничного обсягу роботи. Пора б вам задуматися про майбутній відпочинок. Час може бути наповнений дрібними справами, повідомленнями, листами. У вихідні поради доброзичливців загрожують посипатися на вас, як з рогу достатку, бажано звертати на них менше уваги.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Схоже, настав момент, коли варто змінити щось важливе й істотне. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції й остаточно вирішайте, в якому напрямку й з ким ви прагнете йти по життю далі. Саме зараз ваші бажання здійснюються й закладається основа майбутнього.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

РАК (22.06-23.07)

Ви можете виявити в себе нові здібності. Будьте терплячі, навіть якщо вас будуть провокувати на конфлікт. У ці дні ситуацією, схоже, будуть управляти інші, вам же не варто завзято відстоювати свої права. Але ваші інтереси будуть враховані. У вихідні вас порадує спілкування з дітьми.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08)

На вас може очікувати велика кількість непотрібних контактів. Будьте обачніші у висловлюваннях, бо оточуючі можуть виявитися надто сприйнятливі до ваших слів, навіть якщо у ваші плани не входило когось скривдити. До вихідних суєта вляжеться, і ви насолодитеся повноцінним відпочинком у гарній компанії, бажано за містом.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

Ви зараз у центрі уваги, грамотний підхід до справи та впевненість у своїх силах забезпечить вам успіх. Пам'ятайте: хто не рухається вперед, той котиться назад. Але з далекими поїздками краще все-таки почекати. Прислухайтеся до своєї інтуїції, вона підкаже правильне рішення в особистому житті. Ваше красномовство буде органічно поєднуватися з чарівністю, ви зможете багатьом сподобатися.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вам залишилося докласти для досягнення ваших цілей зовсім небагато зусиль, і результат принесе очікувані плоди. Настав час здійснити найсміливіші задуми. Під тиском обставин ваша точка зору може змінитися, і нехай вас не бентежить, що хтось буде потерпати через цю незручність. Вихідні - прекрасний момент для зустрічі з друзями й теплого спілкування.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Поступово зростає ваш авторитет у професійній сфері, у вас з'явиться постійне джерело доходу, причому солідне, тож ваш добробут значно зросте. Але постарайтеся не звалювати на свої плечі чужі проблеми, особливо якщо ці люди викликають у вас не найніжніші почуття. А от близькій людині потрібно допомогти. Це стане ключем до вашого загального щастя.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Настає час рішучих дій. Можливий прекрасний, яскравий, насичений тиждень. У вас буде практично все виходити. Ви зможете добре заробити. Багато з ваших ідей, на які у вас ніколи не вистачало часу, можуть нарешті втілитися в життя. У вихідні краще не починати нових справ, а постаратися відпочити на природі.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Цей тиждень, швидше за все, прийдеться присвятити роботі. Вам занадто багато потрібно буде зробити, щоб думати про відпочинок. Постарайтеся бути стриманими і стежити за тим, що й кому говорите. Не варто дарма витрачати свої сили, утримайтеся від суєти й балакучості, краще розумно знизити обсяг виконуваної роботи. Ініціатива у вихідні буде оцінена гідно.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Необдумані дії категорично неприпустимі. Навіть у дрібницях, у тих випадках, коли ви дієте за звичкою. Не варто йти на поводі в емоцій. Якщо розум радить припинити стосунки, прислухайтеся. Ідеї, що виникли у вас, нехай і нереалізовані на даний момент, варті того, щоб скористатися ними в майбутньому, коли вони можуть принести дохід.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

РИБИ (20.02-20.03)

Ви будете схильні намагатися догодити всім відразу. Прагнення зробити так, щоб усім було добре, похвальне, але нереалізоване, чиїмись інтересами все-таки прийдеться пожертвувати, і добре б, якби не вашими власними. Не варто погоджуватися на занадто привабливі пропозиції, в них буде подвійне дно. У вихідні, щоб не ускладнювати стосунки з близькими людьми, прийдеться піти на поступки й переглянути деякі свої принципи.

Сприятливий день – четвер, несприятливий день - вівторок.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 842 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1530 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1531 0