Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Голосуємо за те, не знаємо за що: у Кременчуцькій мерії під час комісії стався конфуз

Артем Кузьменко 18 травня 2021 10:30 295 0

Сьогодні, 18 травня, в одному із залів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, міжнародних відносин, культури, спорту, ІТ-технологій, цифрової трансформації. На ньому затверджували проєкти рішень, щоб потім депутати голосували за них на сесії, яка відбудеться вже 25 травня.

Питання під номером 8 стосується КП «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» та його участі в проєкті «Міський громадський транспорт України II». Володимир Пелипенко повідомив, що цим проєктом рішення місто надає згоду на участь, а всі умови стануть відомі згодом. Він готувався продовжити засідання, як питання з’явилися в депутатки Лариси Гориславець.

Вона запитала, чи є взагалі у вільному доступі текст проєкту, що він передбачає, і дізналася, що так просто це не дізнатися. Начальник міського управління транспорту Руслан Івашина нагадав, що основні умови стануть відомі до сесії. За його словами, це рішення надає змогу комунальному підприємству співпрацювати з Міністерством інфраструктури.

І тут уже в самого головуючого з’явилися питання до Руслана Івашини. Він зауважив, що начальник управління говорить про проєкт, який розглядається конкретно зараз на міському рівні, а над всеукраїнським висить завіса таємниці. Тож пан Руслан порадив депутатці подивитися на сайті Мінінфраструктури, оскільки вони там можуть бути.

Варто зауважити, що інші присутні одностайно проголосували за затвердження цього проєкту за принципом мовчазної згоди. Тож у них питань до того, в чому збирається взяти участь КТУ, не виникло.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0