Новини з 1996 року

Газовий трилер. Бездіяльність мера Малецького та його заступників загрожує місту катастрофою - «КВБЗ»

Олександр Курилов 21 грудня 2020 11:55 360 0

Адміністрація ПАТ «КВБЗ» повідомляє про кричущу бездіяльність місцевої влади - міського голови Віталія Малецького та його восьми заступників.

А бездіяльність ця – через загрозу «рідного» Кременчукгазу та його обіцянки відключити газопостачання Крюківської ТЕЦ, після чого батареї в будинках мікрорайону Раківка стануть крижаними.

Це повідомлення адміністрації ПАТ «КВБЗ» про те, що ось 8.12.2020 року ПАТ «КВБЗ» отримало від оператора ГРМ ПрАТ «Кременчукгаз» повідомлення №286 «Про припинення (обмеження) газопостачання з 11.00 15 грудня 2020 року».

«Дані заходи ПрАТ «Кременчукгаз» вживає через те, що виникла заборгованість нашого підприємства перед оператором ГРМ за розподіл комунально-побутового газу, який використовується винятково для виробництва теплової енергії для реалізації КП «Теплоенерго»», зазначено в поясненні ПАТ «КВБЗ».

А головне в поясненні - борги за розподіл газу має оплатити КП «Теплоенерго», але комунальне підприємство цього не робить.

Далі відомо, що адміністрація ПАТ «КВБЗ» намагалася пояснити керівникам «Кременчукгазу», що, по-перше, відключати від газу ТЕЦ в опалювальний період – це неправильно.

А, по друге, все-таки це комунальні борги, а не заводські.

«Тож 15 грудня 2020 року керівництво ПрАТ «Кременчукгаз» направило на ПАТ «КВБЗ» службу, яка мала перекрити та опломбувати ввідну засувку на газопроводі.

Але керівництво ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», розуміючи, на відміну від керівництва міста та ПрАТ «Кременчукгаз», наслідки порушення законного права доступу працівників оператора ГРМ на територію підприємства й усвідомлюючи масштаби негативних наслідків, до яких могли б призвести дії працівників оператора ГРМ у разі припинення газопостачання заводу, прийняло рішення не допускати останніх на територію підприємства» - таке пояснення того, що сьогодні відбувається з газом, теплом та мікрорайоном Раківка і ТЕЦ Крюківського вагонобудівного заводу.

На цьому врешті-решт і завершення цього повідомлення про газовий трилер.

Тож охорона КВБЗ взяла під повний контроль газову засувку й до весни вона буде під пильним наглядом, аби ТЕЦ «КВБЗ» не відключили зненацька від газу.

Єдине, що – це нагадування нашому меру з кабінету голови правління ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька.

Нагадування ж таке - «станом на 1 грудня 2020 року борг міста перед ТЕЦ КВБЗ  становить 42,2 млн грн. Затверджений керівництвом КП «Теплоенерго» і міським головою «Графік погашення заборгованості» не виконується.

А тепер у міста ще є борги за газ і про них теж повідомляють – 19 млн грн.

«Бездіяльність міської влади може призвести до техногенної катастрофи місцевого рівня», - таке просте завершення розповіді про газовий трилер, газовиків і працівників ПАТ «КВБЗ», які тепер стоять в обороні не лише підприємства, але й міської газової труби.

На фото - перспектива життя мешканців Раківки після відключення централізованого опалення

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 783 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 932 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1287 0