Новини з 1996 року

Гаряча вода може повернутися на Раківку: виконком хоче допомогти «Теплоенерго»

Ксенія Омельченко 18 червня 2018 17:45 740 0

Як повідомлялося раніше, причиною відсутності гарячої води на Раківці стала заборгованість комунального підприємства «Теплоенерго» перед публічним акціонерним товариством «Крюківський вагонобудівний завод» за відпущену теплову енергію. Зазначимо, що станом на 14 червня її сума складала 27 871 710,00 грн.

Та адміністрація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» провини ТЕЦ "КВБЗ" в тому, що Раківка сьогодні залишилася без гарячої води, не вбачає, адже будь-які борги потрібно повертати.

Питання вирішується вже два місяці. І ось на сайті міської ради оприлюднили проект рішення виконкому з пропозицією включити до порядку денного найближчої сесії Кременчуцької міської ради питання про виділення коштів (фінансової допомоги) з міського бюджету для комунального підприємства «Теплоенерго». Сума допомоги в цьому випадку становитиме 20 млн грн.

Та чи ухвалять відповідне рішення, стане відомо згодом.

Зауважимо лише,  що скоро на Раківку мають приїхати американці з компанії «Дженерал Моторс», які їдуть за контрактом зі складання на ПАТ «КВБЗ» своїх тепловозів. І якщо борги таки не почнуть віддавати, нашим гостям, певно, буде дуже комфортно проживати в Кременчуці без звичайного централізованого гарячого водопостачання.

Читайте також: Дожились: відтепер і дружини кременчуцьких депутатів заробляють на КП "Теплоенерго"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 464 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 849 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 802 0