Новини з 1996 року

Федерація боксу серйозно образилася на кременчужанина Віктора Вихриста

Артем Кузьменко 06 лютого 2020 12:20 856 0

Нещодавно кременчужанин Віктор Вихрист, який зарекомендував себе як боксер не лише всеукраїнського, а й світового рівня, пішов із любительського боксу. Натомість він став професійним боксером та офіційним представником німецької промоутерської компанії EC Boxing Promotion. Навіть узяв собі псевдонім — тепер він Віктор Фауст.

Що це означає для Кременчука та України в цілому? Що тепер Віктор не має права брати участь у олімпіадах та змаганнях, щоб поповнювати “медальний” запас країни. Адже він прийняв таке рішення якраз перед Олімпіадою-2020, з якої і знявся.

На це досить критично відреагував Виконавчий комітет Федерації боксу України. Він оголосив таке:

“– дискваліфікувати особистого тренера Віктора Вихриста - Олександра Ляхового від участі, як тренера та секунданта боксерів, на чемпіонатах та Кубках України з боксу в усіх без винятку вікових групах терміном на 3 роки;

– висловити недовіру менеджеру Віктора Вихриста Андрію Котельнику та заборонити йому брати участь в усіх без винятку офіційних заходах ФБУ, включаючи чемпіонати та Кубки України з боксу в усіх вікових групах, як тренера чи офіційного представника Федерації боксу міста Львова тощо, терміном на 3 роки;

– висловити недовіру керівництву Федерації боксу міста Львова, президентом якої нещодавно було обрано Андрія Котельника, у зв’язку з допущенням ситуації, яка призвела до втрати нашою державою провідного боксера напередодні надзвичайно важливих ліцензійних стартів”.

Нагадаємо, Віктор Вікторович Вихрист був українським боксером-любителем. Він Чемпіон Європи (2017), багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату України (2013, 2014, 2015, 2016), Заслужений майстер спорту України.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0