Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Фірма, яка утеплюватиме "німецький будинок" на 2 тижні "застрягне" в Крюківському суді

Валерія Макряшина 07 грудня 2019 10:10 910 0

"Строк надання послуг - терміново" - саме так  прописано в договорі, який Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області уклало з фірмою "ФОРТЕЦЯ-БУД" на послуги з ремонтних робіт у Крюківському районному суді Кременчука, що по вулиці Троїцькій. 

Згідно з оприлюдненими на сайті відкритих закупівель Prozorro угодами, фірма зобов'язана до 20 грудня цього року виконати поточний ремонт системи освітлення в приміщенні Крюківського суду. Крім того, вона повинна також облаштувати навіс у підвальне приміщення та з тильної сторони будівлі суду. 

 

 

Загалом за всі роботи, в разі їх успішного виконання, фірма отримає 283 тисячі 784,27 гривні. Варто також зазначити, що всі угоди проводилися без тендеру, тобто є допороговими і для ремонтів обрана фірма, яка не має достатньо кваліфікованих робітників у своєму так би мовити "штаті", втім не нам судити.

"Програма Плюс" уже писала про те, що славнозвісне ТОВ "Фортеця-Буд", взяло підряд на дороблення початого, а саме утеплення "німецького будинку", що знаходиться на проспекті Свободи.

Крім того ця фірма у жовтні отримала ще два підряди від міського департаменту ЖКГ -  на допорогових закупівлях. У результаті, за три виконані об'єкти, з міського бюджету Кременчука фірмі "капне" понад 4 млн грн.

 

 

Але коли там поспішати не треба, то в суді Крюківському прийдеться добряче попотіти, бо терміни виконання робіт прописані чітко в трьох угодах  - до 20 грудня 2019 року. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 773 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0