Новини з 1996 року

Екс-віце мер Медведовський до міськради. Звернення про гроші до депутатів і про депутатів

Олександр Курилов 22 вересня 2016 14:00 1082 0

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

    Звертаюсь до Вас, депутатів Кременчуцької міської ради, з приводу наступного питання.

     Уже майже півроку триває моя боротьба з посадовцями виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та деякими іншими посадовцями з приводу мого поновлення на посаді Генерального директора КП “Кременчукводоканал”.

     На даний час є рішення Крюківського районного суду м. Кременчука від 01.07.2016 року, яким мене поновлено на вказаній посаді. Однак ні Конституція України, яка визначає судові рішення як такі, що обов'язкові до виконання, ні саме рішення суду для Міського голови та деяких інших посадовців ради не мають визначального значення, оскільки, імітуючи виконання судового рішення, йдуть на будь-які кроки аби правосуддя не взяло гору. Іноді доходять до абсурду: так вони примудрилися в один день 07.07.2016 року нібито поновити мене на посаді і одночасно звільнити через якусь незрозумілу «втрату повноважень посадової особи».

     Зрозуміло, що це змусило мене звернутися до суду з новим позовом про поновлення на роботі.  Дана справа наразі перебуває на розгляді суду.

     Однак замість того, щоб спробувати в позасудовий спосіб відновити мої права, зрозумівши, що чергове судове рішення буде не на їхню користь,  посадовці виконавчого комітету намагаються черговий раз шахраювати, тепер уже вашими руками, підштовхуючи до прийняття безглуздого та незаконного рішення, яке призведе до нових судових позовів та нових стягнень з міського бюджету.

     Так, у порядку денному чергової сесії Кременчуцької міської ради, яка призначена на 27.09.2016 року, значиться питання про затвердження статуту КП “Кременчукводоканал”. Основним мотивом винесення цього питання на розгляд сесії насправді є не  збільшення Статутного капіталу підприємства, як це вказано в пояснювальній записці керівника УЖКГ, а безглуздий і протиправний перерозподіл повноважень, що дасть змогу певний час ухилятися від виконання судових рішень.

     Проектом нової редакції статуту, зокрема, передбачено, що керівником комунального підприємства є не Генеральний директор, як то завжди було передбачено статутом та відповідає національному класифікатору професій, а звичайний директор, якому підпорядковують Генерального, що навіть за визначенням звучить дивно. За проектом статуту, Генерального призначає звичайний директор та визначає йому повноваження. Абсурд.

     Саме в такий спосіб Вашими руками окремі посадовці ради та виконавчого комітету намагаються ухилитися від виконання рішеннь суду, загнати і так непросту ситуацію на підприємстві в глухий кут, збільшити збитки міського бюджету. До речі, вказані дії вже призвели до стягнення з бюджету міста значних сум як за рішеннями суду, так і на фінансування роботи, поїздок юристів, у тому числі сторонніх (мабуть, недостатньо більше десятка працюючих на посадах у юрвідділах виконкому та КП «Кременчукводоканал») , яким поставлено завдання у будь-який спосіб тягнути та заплутувати справи.

Враховуючи вищенаведене, прошу Вас відхилити проект рішення по питанню №25  «Про затвердження статуту комунального підприємства "Кременчукводоканал" Кременчуцької міської ради в новій редакції» в частині змін в управлінні підприємства;  з'ясувати, хто винен у протиправних діях, які призвели до стягнення коштів з міського бюджету; чому комунальні підприємства, наприклад КП «Кременчукводоканал» та КП «Благоустрій Кременчука», маючи свої юридичні служби, сплачують щомісяця десятки тисяч гривень стороннім юристам-депутатам та чи немає там конфлікту інтересів і порушень етики у декого з них.

 Маю впевненість у твердості Вашої позиції в недопущенні подальшого порушення Закону.

З повагою Медведовський Валерій Володимирович

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2918 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3392 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3840 0