Новини з 1996 року

Екс-директор 5-ї гімназії Ілона Бобер досі не знає причину свого звільнення, - вчорашній суд

Андрій Михайленко 15 березня 2017 09:33 1666 0

Ще один звільнений керівник починає боротися проти міської влади у суді. Знаковим є те, що міську владу (міський Департамент освіти. - Ред.) в суді представляє депутат міської ради Руслан Ульянов.

Учора, 14 березня, в Автозаводському суді Кременчука відбулося підготовче засідання за позовом екс-директора гімназії №6 Ілони Бобер до Департаменту освіти і заступника директора Департаменту Валерія Лободи про відновлення на роботі та виплату зарплати.

«Я так і не знаю, за що мене звільнили з посади. З матеріалами перевірки мене не ознайомили", - повідомила вчора в суді екс-очільниця навчального закладу.

Суддя Жанна Кривич запропонувала сторонам підписати мирову угоду,  але цього не сталось.

«Якщо мою підзахисну відновлять на роботі і виплатять зарплату, вона згодна», - пожартував Валерій Гонтар, адвокат І.Бобер.

«Якщо вона визнає свою провину, то ми теж згодні», - віджартувався адвокат Департаменту освіти, радник міського голови з юридичних питань Руслан Ульянов.

«Вона визнає, і ви її відновите на посаді?!» - запитала також жартома суддя.

На це Ульянов дав зрозуміти, що представники мерії не бачать Бобер у кріслі директора 5-ї гімназії.

Далі сторони заявили клопотання про залучення в якості свідків учителів і батьків дітей. Довго сперечалися, які документи суду необхідно запросити в Департаменті освіти про перевірку діяльності І.Бобер.

«Я останні два роки завжди відчувала тиск з боку влади. Я не знаю, за що звільнили. В той день прийшло 12 осіб мене звільняти. Це вони так мене сильно бояться. Вони тільки роблять мене сильнішою», - зазначила екс-очільниця школи.

Розгляд справи по суті має відбутися 24 березня.

Як уже повідомляла "Програма Плюс", 16 лютого до директора гімназії було застосовано дисциплінарне стягнення за порушення правил перевезення 38 дітей, яке встановила комісія.

Це стало підставою для її офіційного звільнення.

Не виключено, що гімназію №5 об’єднають з однією зі шкіл міста, аби пані Бобер було нікуди повертатися.

Саме така схема була задіяна під час зміни головного лікаря лікарні №3 Вадима Українця.

Слід вказати, що справжньою причиною звільнення пані Бобер слід розглядати конфлікт, котрий виник після розколу фракції "Батьківщина" у міській раді минулого скликання.

Тоді екс-очільниця 5-ї гімназії примкнула до табору тодішнього кандидата у мери Ірини Дроздової, яка зрештою програла вибори.

Як відомо, нинішня "фіолетова" коаліція, що нині існує в мерії, максимально застосовувала всі заходи, щоб дискредитувати на виборах Дроздову.

Читайте також: "Фіолетовий - колір депресії", - екс-головлікар 3-ї лікарні Українець про свій сьогоднішній суд з мерією

Нагадаємо, у грудні 2016 року кременчуцькі правоохоронці мали розібратися з фактом здачі в оренду спортивного майданчика, що розташований на території гімназії №5.

У травні 2016 року суд виправдав пані Бобер по адміністративній справі, де директорці гімназії приписували вчинення корупційного порушення.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0