Новини з 1996 року

Економіка Кременчука: на російських конкурентів Вагонзаводу та КрАЗу Україна наклала санкції. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 24 жовтня 2016 10:05 1538 0

Мова йже про російського виробника вантажівок КамАЗ та корпорацію "Трансмашхолдинг", яка займається виробництвом рухомого складу для залізниці. Бізнесу країни-агресора лише зараз виставляють український бар'єр.

Про те, що на прямих російських конкурентів кременчуцьких заводів Україна наклала санкції, прямо випливає зі змісту рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яке 17 жовтня цього року введено в дію Указом Президента № 467/2016.

У випадку КамАЗа мова йде про обмеження торговельних операцій.

Вказується на те, що робота російського ПАТ "КАМАЗ" створює загрозу суверенітету України. Щоб уявити, як це може відбуватися, достатньо подивитись фото, що подано нижче (на базі КамАЗа, наприклад, функціонує новітня російська система ЗРК "Панцир-С1", яка може працювати проти українських льотчиків на Сході України).

 

ЗРК "Панцир-С1" на базі КамАЗа.

 

Щодо найбільшого російського виробника рухомого складу "Трансмашхолдинг" слід вказати про володіння нею активами "Луганськтепловоза", виробничі потужності котрого знаходяться на території нині окупованого Луганська.

Прямим конкурентам крюківських вагонобудівників має бути заблоковано активи, обмежено торговельні операції на території України, а також заблоковано виведення капіталів за межі нашої країни. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: ПолітикаПолітика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2469 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2932 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3372 0