Новини з 1996 року

Екоінспекція притягла до відповідальності підприємства, що забруднюють повітря в Кременчуці

Віктор Крук 09 жовтня 2016 09:55 1040 0

Прес-служба Держекоінспекції в Полтавській області повідомила про притягнення до адміністративної відповідальності найбільших забруднювачів атмосферного повітря в Кременчуці. Коментар від контрольного природоохоронного органу отримав УНН-Центр.

Протягом третього кварталу 2016 року до Держекоінспекції в Полтавській області надійшли численні звернення жителів Кременчука, зокрема колективні, щодо забруднення атмосферного повітря підприємствами ПАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю", ПАТ "Укртатнафта", філією Кременчуцька ТЕЦ ПАТ "Полтаваобленерго", останні два з яких входять до переліку 100 об’єктів, що є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні.

Держекоінспекція відреагувала на звернення та відповідно до ст.6 Закону України "Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності", отримавши згоду, провела позапланові перевірки зазначених підприємств. Під час перевірок виявлені факти здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

За результатами перевірок, відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, розраховано та пред’явлено претензію щодо заподіяного державі матеріального збитку в результаті понаднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 465 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 850 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 803 0