Новини з 1996 року

Донецька фірма таксі псує нову тротуарну плитку в Кременчуці. Економить на законній рекламі як може

Валерія Макряшина 13 липня 2020 13:50 1148 0

Реклама, то звісно добре, але якщо вона здійснюється незаконно, будь-де і тим паче псує не такий вже і дешевий кременчуцький тротуар, на ремонт якого, витрачаються кошти з податків містян, то справа геть інша. 

Як стало відомо на засіданні виконкому сьогодні, 13 липня, у нашому працює донецька фірма таксі, яка позиціює себе, як фірма, що надає недорогий, але якісний сервіс і безпеку.

Чи насправді це так, міські чиновники не перевіряли, втім уже впевнилися, що фірма досить економна й економить вона... на рекламі.

Можна лише уявити собі лице мера Малецького, який одного сонячного ранку з гарним настроєм прийшов до виконкому на роботу і побачив перед будівлею, на тротуарі, намальовану через трафарет рекламу з номером телефону цього донецького таксі. Такі ж написи були помічені по місту і раніше.

Тож звісно сьогодні, на засіданні, достатньо про свою неідеальну роботу вислухав начальник управління благоустрію Кременчуцького виконкому Володимир Окунь, який зізнався, що знайти контактну особу, яка прив'язана до цієї фірми нині вкрай важко і майже нереально. 

"Ця фірма зареєстрована в Донецькій області, там же зареєстровані всі транспортні засоби...Прийдеться їхати в Донецьку область...", - зазначив В.Окунь. 

І додав, що вони зверталися за номером телефону, який зазначений на сайті таксі для працевлаштування, але виявити, хто де знаходиться і прізвище директора так і не вдалося. На іншому кінці дроту люб'язно відповіли, що мовляв "Ви залишайте дані, Вам зателефонують!". 

Мер же у свою чергу заявив, що Володимир Окунь, якщо не знайде тих, хто малює на тротуарі рекламу таксі 83*, буде позбавлений премії: вона зменшуватиметься щоразу на 10%, якщо протягом трьох днів Малецький побачить десь у місті такий напис.

Начальник благоустрію відповів, що можна вже зараз усю премію зняти, бо єдиний варіант усунути написи - це знайти контактну особу для виписування протоколу, або самому брати пензля до рук і йти замальовувати незаконну рекламу.

Зійшлися на тому, що Володимиру Окуню дали тиждень на усунення недоліків. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 673 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1066 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1011 0