Новини з 1996 року

Дожились: відтепер і дружини кременчуцьких депутатів заробляють на КП "Теплоенерго"

Ксенія Омельченко 18 червня 2018 12:46 1814 0

Мова йде про надання юридичних послуг Юлією Ульяновою комунальному підприємству "Теплоенерго", якими зацікавилися активісти громадської організації "Кременчуцький антикорупційний центр".

Перший запит за даною темою активісти направили до КП «Теплоенерго» ще минулого року, на що отримали відмову. Згодом необхідну публічну інформацію "антикорівці" таки отримали, але через вогонь, воду та дві судові інстанції (Автозаводський районний суд м. Кременчука та Харківський апеляційний адміністративний суд).

І тут варто звернути увагу на слово "публічну". Тобто дана інформація є відкритою і має надаватися просто на запит громадян.

То що ж дізналися активісти?

Як виявилося, договір про надання юридичних послуг між СПД ФО Ульяновою Юлією Анатоліївною та КП «Теплоенерго» був підписаний ще 1 грудня 2016 року.

Зазначимо, що Ульянова Ю.А. - це дружина депутата Кременчуцької міської ради, голови земельної комісії Ульянова Руслана Анатолійовича

За Договором вартість її послуг така: фіксована плата в розмірі 20 000 грн на місяць (під час дії договору в листопаді-квітні), а в інші місяці року – 16 000 грн на місяць.

Загалом, ціна договору за рік складає щонайменше 216 000 грн. Чому саме щонайменше - буде вказано далі.

Не менш цікавими для "антикорівців" виявилися і ті положення договору, які стосуються умов надання послуг та їх оплати:

- пункт 2 Договору 

Цитата: юрисконсульт (Ульянова Ю.А.) серед інших послуг з правової допомоги здійснює  «координацію роботи юридичної служби Замовника» та «контроль за якістю роботи штатної юридичної служби Замовника»

Коментар "Кремінь.Антикору": Питання – наскільки кваліфіковані штатні юристи КП «Теплоенерго», якщо для їх координації та контролю потрібно залучати приватного юриста?

 

- пункт 5 Договору

Цитата: «У зв’язку з неоднозначністю застосування законодавства відповідь на податкове запитання може мати кілька варіантів»


Коментар "Кремінь.Антикору": 20 000 грн на місяць – кілька варіантів відповіді?

 

- пункт 11 Договору

Цитата: «У разі, якщо протягом місяця буде надано послуг більше ніж на 30 годин робочого часу, сторони шляхом складання акта виконаних робіт можуть зафіксувати більшу вартість послуг у певному місяці»

Коментар "Кремінь.Антикору": Навіть не зрозуміло, що в цьому реченні краще: можливість збільшення оплати за послуги (пфф, якісь 20 000 грн.) або те, що юрист, якому платять такі кошти, працює 30 годин на місяць.

 

- пункт 13 Договору

Цитата: «До часу, протягом якого надаються послуги і який оплачується Замовником, входить… час на поїздку до місця судового засідання або перемовин».

Коментар "Кремінь.Антикору": Виходить так, що декілька разів з'їздив, наприклад, на апеляційний розгляд у Харків – і все.

 

- пункт 16 Договору

Цитата: «Інформація про перелік послуг та витрачений час зберігається у Юрисконсульта протягом місяця в електронній формі, після чого Юрисконсульт МАЄ ЗНИЩИТИ ЇЇ з метою забезпечення конфіденційності отриманої від Замовника інформації про зміст отриманих від останнього доручень»

Коментар "Кремінь.Антикору": Це договір з КП «Теплоенерго» чи секретні інструкції для працівників ЦРУ? 

 

- пункт 19 Договору – передбачено, що Замовник виплачує Юрисконсульту додатково 3% від стягнутих у примусовому порядку боргів або захищених у судовому чи адміністративному порядку грошових сум.

 

- пункт 22 Договору 

Цитата: «Цей договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та діє до його розірвання в установленому цим договором порядку»

Коментар "Кремінь.Антикору": Тобто конкретного строку дії немає. До речі, установленого порядку розірвання договору в цій угоді теж немає. Як кажуть, є лише 3 речі, на які можна дивитися вічно: як тече вода, як горить вогонь і як спливає строк дії договору між КП «Теплоенерго» та СПД ФО Ульяновою Ю.А.


Самостійно ознайомитися з першоджерелами та зробити свої висновки можна за посиланням.

Читайте також: Головне - не перемога, а участь: про останній тендер КП «Теплоенерго»

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2525 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2985 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3426 0