Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

До уваги кременчужан: стало відомо, коли у вас у січні болітиме голова

Валерія Макряшина 29 грудня 2019 11:01 676 0

Коли в січні 2020 року очікуються магнітні бурі й сплески сонячної активності, якою буде геомагнітна ситуація на головні свята – Новий рік 2020, Різдво Христове, Водохреще, а також в інші дні січня?

Знаючи цю інформацію, метеозалежні люди зможуть вчасно відреагувати й захиститися від негативного впливу сонця на організм, а також будуть заздалегідь готові до можливого погіршення самопочуття під час геомагнітних збурень.

Прогноз магнітних бур на січень 2020 року

Отже, в січні продовжується тенденція грудня, і місяць порадує нас приємним спокоєм геомагнітної ситуації. Сонце потривожить нас лише кількома слабкими магнітними сплесками протягом місяця. В середині січня хвиля геомагнітних коливань розтягнеться на кілька днів, але їхня сила буде невеликою.

Незначні магнітні коливання можливі в першій і другій декаді січня – 5, 9, 10, а також із 14 по 17 січня.

Серйозні магнітні бурі в січні 2020 не прогнозуються.

Однак майте на увазі, що геомагнітна ситуація може бути мінливою, а тому стежте за прогнозом магнітних бур, який ми періодично оновлюємо.

Як захиститися від впливу магнітних бур?

У період магнітних бур навіть у здорових людей може розболітися голова, з'явитися втома і нездужання, а також погіршитися настрій без видимої причини. А ось люди, залежні від перепадів космічної погоди, чіткіше відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

В особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує гостріше: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з'являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки й обов'язково тримайте під рукою необхідні ліки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 9 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0