Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

До уваги кременчужан, особливо тих, хто вдома: підбірка корисних онлайн-сервісів

Валерія Макряшина 17 березня 2020 12:50 487 0

Популярні онлайн-сервіси для роботи з документами, обміну файлами, управління завданнями і робочого спілкування під час карантину.

Месенджери

Slack. Тут є безкоштовна версія і платна підписка. Тут можна спілкуватися в окремих каналах по жанрах чи командах, а також з окремими користувачами, писати коментарі до повідомлень. Є голосовий зв’язок і інтеграція з документами Google, Dropbox, Trello і т.д. У безкоштовній версії можна телефонувати тільки окремим користувачам, у платній – від 15 осіб і більше.

Discord. Це безкоштовний голосовий та відеочат, працює в браузері і як окремий додаток. Спочатку розрахований на геймерів, але чому б не використовувати його для віддаленої роботи?

Microsoft Teams. Тут є можливість чату, відеодзвінків, інтеграції з іншими додатками, зберігання і спільної роботи над файлами. Через коронавірус Microsoft віддає безкоштовно преміум-версію сервісу на півроку.

Сервіси для відеоконференцій

Zoom. Це популярний сервіс для відеозв’язку, є безкоштовна (з обмеженням за часом проведення) і платна версії.

Skype. Це VoIP-сервіс, що належить Microsoft, його можна використовувати для відеоконференцій (безкоштовно – для конференцій до 50 осіб) і текстового листування. Він працює як окремий десктоп- і мобільний додаток, також є у вебверсії.

Google Meet. Через коронавірус компанія зробила преміум-опції додатку безкоштовними для користувачів G Suite до 1 липня: можна проводити відеоконференції з 250 учасниками, стрім для 100 000 чоловік. Зустрічі можна записувати на Google Drive.

Teamspeak. Це ще один VoIP-сервіс, спочатку розрахований на геймерів. Тут можна проводити голосові наради і спілкуватися текстом.

Сервіси для роботи з текстом і таблицями

Google Docs і версія для бізнесу G Suite. Це безкоштовний текстовий редактор, доступний усім користувачам Google, а також бізнесу. Тут можна спільно читати, коментувати і редагувати текстові файли, таблиці, презентації. Файли зберігаються в хмарі, на Google Drive, безкоштовно користувачам виділяється 17 ГБ місця, але місце в хмарі можна докуповувати.

Microsoft Office 365. Це інструмент для роботи з поштою Outlook, файлосховище OneDrive, а також з офісними додатками Microsoft зразків Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Microsoft Teams в онлайні. Це платний сервіс, для домашніх користувачів він коштує від 189 грн на місяць, для бізнесу - від $ 5 за одного користувача на місяць.

Таск-менеджери

Jira. Це платний сервіс командної роботи, ціни - від $ 10 на місяць. Детальніше про нього ми писали раніше.

Trello. Це безкоштовний сервіс для командної роботи. Тут можна призначати завдання певним користувачам, обговорювати їх і стежити за виконанням дедлайнів.

Basecamp. Тут є групові чати, to do-списки, теми для обговорень і завдання. Є безкоштовна версія, обмежена трьома проєктами, 20 користувачами і 1 ГБ місця. Платна підписка коштує $ 99 на місяць, незалежно від кількості користувачів.

Notion. Тут є міні-CRM, to do-списки для користувачів і моніторинг завдань. Є безкоштовна і платна версія, ціни починаються з $ 4 на місяць.

Monday.com. Це сервіс для планування і відстеження прогресу проєктів, з урахуванням витраченого часу.

Тайм-трекери

Yaware. Це сервіс української компанії, з його допомогою можна контролювати робочий час співробітників, вести облік часу нарад і перерв, оцінювати ефективність роботи співробітників.

Toggl. Цей сервіс дозволяє відстежувати час, витрачений на виконання завдання, планувати їх у календарі і т.д.

Harvest. Це  платний сервіс моніторингу часу на виконання завдання, він інтегрується з Basecamp, Trello, GitHub.

 

 

За матеріалами AIN.UA.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 9 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0