Новини з 1996 року

До Спецсервісу потрапило чарівне руденьке цуценя. ФОТО

Валерія Макряшина 01 листопад 2018 15:28 662 0

Ось такий милий рудий красень приїхав днями до Спецсервісу. 

Як написала на своїй сторінці у Facebook начальник відлову та утримання Марина Кожушко, добра людина знайшла виснаженого, майже вмираючого собаку на узбіччі й не могла йому не допомогти.

"Малюк такий худий, що можна вивчати будову скелета, слабкий, змучений, а очі - живі та добрі, дивляться з любов'ю, і хвостом махає... На шиї явний слід від нашийника, мабуть, сидів на ланцюгу. Що ж могло статися у його господарів, щоб так довести собаку й викинути? На жаль, такі колишні домашні виснажені собаки потрапляють до нас нерідко, і бачити ці очі дуже важко..." - написала Марина. 

Вона додала, що в такі моменти кожен зі співробітників Спецсервісу хоче звільнитися й про все забути. Але коли такі бідолахи поправляються, стають здоровими й веселими, то у всіх них начебто виростають крила!

 

 

Песика назвали Лисенятком і наразі найбільше щастя для нього - це увага людини, бо видно, що він справжній і вірний друг.

"Вилікуємо, відгодуємо і віддамо в добрі руки. Приходьте, друзі, знайомтеся, адже СОБАКА з важким МИНУЛИМ ЗДАТНА НА особливу ВІРНІСТЬ, ВОНА ВМІЄ ЛЮБИТИ, ЯК НІХТО ІНШИЙ!" - додала Марина Кожушко. 

Звертайтеся за адресою: КП "Спецсервіс-Кременчук", вул. Горького, 48/75.
 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2536 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3000 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3440 0