Новини з 1996 року

До міста завітала "Зимова феєрія"

Єлизавета Кравченко 29 грудня 2015 13:19 2731 0

У Кременчуці пройшов Відкритий Чемпіонат Крюківського району з художньої гімнастики під назвою «Зимова феєрія».
За інформацією голови комітету з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Крюківської районної ради Ганни Келембет, змагання проводилися на спортивній бази «Шарада». Учасники – 115 вихованців ДЮСШ № 1, КДЮСШ «Спартак» та СК «Вагонобудівник». Організатори чемпіонату - комітет з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Крюківської районної ради  та федерація художньої гімнастики м. Кременчука, головний суддя змагань – Гаврилова  О.О. 

 


До участі у змаганнях допускалися гімнастки від 2011 року народження  до  2003 р.н., які мали відповідну підготовку та допуск лікаря. Чемпіонат Крюківського району проводився згідно з класифікаційною програмою з художньої гімнастики. Переможці у кожному розряді, віковій групі та категорії визначалися за найбільшою сумою балів. Гімнасти, які посіли 1, 2, 3 місця, нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними подарунками.

 

 

За результатами змагань, місця розподілилися так: 
2003 рік народження
Категорія А
1 місце – Костенко Катерина, тренер Борисова Н.Е.
2 місце - Коваленко Діана, тренер Борисова Н.Е.
3 місце - Магамадова Мадіна, тренер Борисова Н.Е.
Чернявська Олександра, тренер Борисова Н.Е.
Категорія B
1 місце – Кулініч Ірина, тренер Селезньова А. В.
2 місце - Самченко Даша, тренер Подобашеко Т. Ю.
3 місце - Кириленко Августина, тренер Подобашеко Т. Ю.
2004 р.
Категорія А

1 місце – Таранник Ліза, тренер Смирнова В. В.
2 місце - Мелешко Ганна, тренер Селезньова А. В.
Свинаренко Іра, тренер Марченко Ст. Л.
3 місце - Молоштан Софія, тренер Марченко Ст. Л.
Категорія B
1 місце – Князєва Поліна, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце - Богодист Софія, тренер Селезньова А. В.
Категорія З
1 місце – Дума Єва, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце - Кододьян Карина, тренер Солодовнікова Н.П., Чернишова М. Н.
Второва Яна, тренер Солодовнікова Н.П., Чернишова М. Н.
3 місце - Трачук Ярина, тренер Селезньова А. В.
Гнуч Емілія, тренер Селезньова А. В.
2005 р.
Категорія А

1 місце – Вергун Марія, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце - Гутиря Альбіна, тренер Селезньова А. В.
3 місце - Павлюк Поліна, тренер Смирнова В. В.
Категорія B
1 місце – Ословська Славіна, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце - Павлюк Аліна, тренер Смирнова В. В. 
3 місце – Носенко Мар'яна, тренер Селезньова А. В.
Семеренко Маша, тренер Борисова Н.Е. 
Категорія З
1 місце – Тарасюк Юліана, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце - Третякова Катя, тренер Селезньова А. В. 
Сущенко Троянда, тренер Солодовнікова Н.П., Чернишова М. Н.
3 місце – Слюсарева Софія, тренер Солодовнікова Н.П., Чернишова М. Н.
2006 р.
Категорія А

1 місце – Великородна Вікторія, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце - Волошко, тренер Аліна Марченко Ст. Л.
Хамиянова Марія, тренер Марченко Ст. Л.
Хамиянова Дар'я, тренер Марченко Ст. Л.
3 місце – Білоус Анастасія, тренер Марченко Ст. Л.
Кокойло Марія, тренер Марченко Ст. Л.
Категорія B
1 місце – Лазунина Настя, тренер Селезньова А. В. 
2 місце - Стояновська, тренер Валерія Марченко Ст. Л.
Іваненко Ганна, тренер Гаврилова О. О.
3 місце – Мінакова Анастасія, тренер Марченко Ст. Л.
Смирнова Маргарита, тренер Гаврилова О. О.
Категорія З
1 місце – Сащенко Дар'я, тренер Гаврилова О. О.
Рудь Саша, тренер Селезньова А. В. 
2 місце – Перепелиця Настя, тренер Марченко Ст. Л.
Саннікова Карина, тренер Марченко Ст. Л. 
Соколова Надя, тренер Марченко Ст. Л.
Феденко Карина, тренер Гаврилова О. О.
3 місце – Коломієць Маша, тренер Борисова Н.Е.
Кобик Даша, тренер Борисова Н.Е.
Категорія Д
1 місце – Скирда Світлана, тренер Подобашеко Т. Ю.
2 місце – Ліфанова Ангеліна, тренер Чернишова М. Н
Мисюта Дар'я, тренер Чернишова М. Н
3 місце – Носуль Анастасія, тренер Чернишова М. Н
Терещенко Дана, тренер Свороб Т. В.
2007 р.
Категорія А

1 місце – Самохлеб Маргарита, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце – Лашку Рита, тренер Марченко Ст. Л.
Категорія В
1 місце – Руденко Анастасія, тренер Гаврилова О. О.
2 місце – Бондар Соня, тренер Марченко Ст. Л.
3 місце – Городова Ліза, тренер Марченко Л.
Рєзнікова, тренер Анастасія Борисова Н.Е.

Категорія З 
1 місце – Дворцова, тренер Олена Марченко Л.
2 місце – Скрипник Аня, тренер Подобашеко Т. Ю.
3 місце – Рамбарун Діана, тренер Гаврилова О. О.
Каширкина Аріна, тренер Свороб Т. В.
2008 р. н.
Категорія А

1 місце – Мигаль Валерія, тренер Селезньова А. В. 
2 місце – Жерепу Софія, тренер Гаврилова О. Про..
Категорія В
1 місце – Петрова Аня, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце – Баранник Катя, тренер Марченко Ст. Л.
3 місце – Почепська Карина, тренер Марченко Л.
Адаменко Юля, тренер Марченко Л.
Категорія З 
1 місце – Таранік Любов, тренер Гаврилова О. О.
Глотова Віка, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце – Даша Шаповалова, тренер Гаврилова О. О.
Безугла Настя, тренер Свороб Т. В.
3 місце – Панчак Аміна, тренер Селезньова А.
Шайкіна Ліза, тренер Свороб Т. В.
2009 р.
Категорія А

1 місце – Киричок Маргарита, тренер Гаврилова О. О.
2 місце – Марія Штепа, тренер Гаврилова О. О.
Категорія В
1 місце – Лашко Дар'я, тренер Гаврилова О. О.
2 місце – Гноєва Анастасія, тренер Марченко Ст. Л.
3 місце – Третяк Ліза, тренер Марченко Ст. Л.
Данилишина Анастасія, тренер Марченко Ст. Л.
Категорія З 
1 місце – Любомирська Аня, тренер Гаврилова О. О.
2 місце – Медведєва Олександра, тренер Гаврилова О. О.
3 місце – Гончаренко Софія, тренер Борисова Н.Е.
Категорія Д
1 місце – Мулявка Ганна, тренер Свороб Т. В.
Чередник Мілана, тренер Марченко Л.
2 місце – Булавіна Діана, тренер Свороб Т. В.
Мільченко Амалія, тренер Гаврилова О. О.
Григор'єва Діана, тренер Свороб Т. В.
3 місце – Пустовіт Поліна, тренер Марченко Л.
Сергієнко Іванна, тренер Свороб Т. В.
Шинкаренко Ніна, тренер Свороб Т. В.
2010 р.
Категорія А

1 місце – Колесник Поліна, тренер Свороб І Т.
2 місце – Свороб Т. І, тренер Гаврилова О. О.
3 місце – Івахно Поліна, тренер Гаврилова О. О.
Рулякова Софія, Подобашеко Т. Ю.
2011 р.
Категорія А

1 місце – Гаврилова Кіра, тренер Марченко Ст. Л.
2 місце – Пилипенко Поліна, тренер Подобашеко Т. Ю.
Категорія В
1 місце – Нагірняк Емілія, тренер Чернишова М. Н.
2 місце – Тимошенко Карина, тренер Чернишова М. Н.

 

Теги: Спорт КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 478 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 952 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3463 0