Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

До чого може призвести часте вживання ріпчастої цибулі

pplus 24 червня 2021 07:50 214 0

Вчені не перестають дивувати людей новими даними про користь цибулі для організму людини. Незважаючи на сльози, які цей овоч змушує нас проливати при нарізанні, все ж радості від його вживання набагато більше.

За даними канадських дослідників з Гуелфського університету, вживання цибулі, особливо червоної, може допомогти в боротьбі з раком молочної залози і колоректальним раком. Повідомляється так само про здатність з'єднань цибулі провокувати ракові клітини до самознищення і створювати несприятливе для росту патогенних клітин середовище.

Вміст у цибулі вітамінів А, Е, С сприяє підтримці здоров'я шкіри, зубів і кісткової тканини. Люди, що вживають в їжу цибулю кожен день, мали більш міцну кісткову тканину, що дозволяло уникнути травм і різних пошкоджень. Клітковина, що міститься в цибулі, дозволяє нормалізувати травлення завдяки прискоренню синтезу корисних бактерій. Наявність в овочі кверцетину допомагає при боротьбі з таким захворюванням як катаракта.

Більш низький рівень розвитку серцево-судинних захворювань так само відзначений серед людей, які вживають цибулю в достатній кількості. Не виключено, що такі якості цибуля отримала завдяки здатності знижувати поганий холестерин і надавати протизапальну дію.

У цибулі міститься до 26 антиоксидантів, що сприяють поліпшенню роботи імунної системи, травної системи. Вживання цибулі допомагає попередити формування тромбів і навіть може допомогти при лікуванні еректильної дисфункції.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 844 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1532 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1533 0