Новини з 1996 року

Для одних - парад, інших - на вулицю. Кременчук і бродячі тварини

Ксенія Омельченко 15 березня 2017 17:50 778 0

Поки одні власники чотирилапих друзів готуються до Всеукраїнського благодійного костюмованого параду тварин, інші виставляють на вулицю своїх улюбленців. 

Так з невідомої причини без господарів та домівки залишився собака у Крюкові. Містяни вже другий тижень шукають його господаря, фотографуючи бідолаху на вул. Приходька. За словами місцевих, собака досить гарний та спокійний, схожий на породистого. І, здається, домашній, і дуже потребує насправді люблячого господаря.
 

 

 Чомусь усі знають слова Екзюпері: "Ми відповідаємо за тих, кого приручили", але не дотримуються цієї істини. Адже такий випадок із собаками непоодинокий у нашому місті. Час від часу з'являються подібні оголошення, де домашній улюбленець шукає нових госодарів. Навіть зараз у Власівці ще один чотирилапий залишився сам на вулиці. Як кажуть місцеві, імовірно, породи чау-чау.

Однак чому в цивілізованому місті й досі трапляються такі випадки? Що робити кременчужанам, якщо тварини ведуть себе аж ніяк не спокійно?

Звісно, небайдужі кременчужани  та працівники Спецсервісу постійно роблять неймовірні речі, рятуючи десяток тварин чи не щотижня. Вони й швидко вирішують проблему з доставкою тварини на огляд до ветеринара, й одразу шукають нові домівки чотирилапим. 

Читайте також: Чотирилапий-зайвий: у місті знову бачили зграї безпритульних собак

Та й досі усі грошові питання з порятунку та лікування собак вирішуються  благодійно, за власний кошт. Чи буде колись розв'язуватися проблема безпритульних собак у нашому місті - невідомо. Навіть складно щось прогнозувати, зважаючи на те, що ситуація у березні цього року мало відрізняється від вересня минулого.

Тож поки що костюмовані виставки - єдина надія безпритульних тварин на справжню допомогу, адже під час заходу відбуватиметься збір благодійних коштів саме на допомогу безпритульним тваринам. 

 


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0