Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Дитяча лікарня Кременчука купила аж 50 тисяч захисних масок. Знову оптом, але за роздрібною ціною

Валерія Макряшина 23 жовтня 2020 14:00 726 0

Учетверте за півроку Кременчуцька міська дитяча лікарня купляє захисні маски, але цього разу виділяє на них майже в чотири рази більше коштів з міського бюджету.

Згідно з інформацією на сайті Prozorro, комунальний медичний заклад сьогодні, 23 жовтня, уклав договір на придбання медичних нестерильних масок у вкрай масштабній кількості — 50 тисяч штук. Таку оптову кількість можна пояснити хіба що необхідністю їх постійно міняти. Дивує у цьому всьому лише ціна.

Зазначимо, що в минулих двох угодах на придбання ЗІЗ також були деякі неточності. Спочатку маски купляли оптом за ціною — 1 грн за штуку, потім також оптом, але так, що вартість однієї тришарової маски досягала 8 гривень.

 

Читайте також: Дитяча лікарня Кременчука вже втретє за літо замовляє маски. То за 8 грн оптом за штуку, то за 1 грн

 

Цього разу за 50 тисяч (!!!) нестерильних, тобто одноразових масок для персоналу керівництво лікарні в особі виконуючого обов'язки директора закладу Руслана Германа заплатило 287 тисяч 500 гривень. Тобто ціна однієї маски - 5,75 грн, немов кожну купляли в роздріб, а не оптом.

Дивимося інтернет. Нам пропонують аналогічні маски і за 3 гривні, й дешевше (див. фото під головним), а також продавці пишуть, що можуть зробити знижку при замовленні великої кількості цього засобу індивідуального захисту. 

Кременчуцька міська дитяча лікарня придбала ж маски дорого (як для оптового замовлення) у місцевої ФОП, яка припинила займатися підприємницькою діяльністю кілька років тому, а наприкінці серпня цього року відновила свою діяльність і відновила її, як бачимо, дуже вчасно.

Але не будемо робити висновки. Зробимо припущення, що постачальник розпочав свою діяльність як ФОП спеціально, щоб взяти це замовлення. Наостанок же зазначимо, що "золоті" медичні маски повинні надійти в дитячу лікарню Кременчука протягом жовтня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 773 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0