Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Дитячі туалети в школі №1 у Кременчуці відремонтують - чекали більше 30 років

Валерія Макряшина 03 квітня 2020 18:00 572 0

Санітарні кімнати в Кременчуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, які не бачили ремонту ще за радянських часів, за 33 роки існування цього закладу, відремонтують. Про це було оголошено на сайті "Prozorro". Ремонт планують розпочати вже цього місяця й завершать наприкінці листопада. 

Цей навчальний заклад один із небагатьох у Кременчуці, якому ремонт дитячих туалетів дійсно необхідний. Неодноразово батьки та й самі учні школи зазначали, що в санітарних кімнатах геть зношена система каналізації, водопостачання та водовідведення. Туалети мають жахливий вигляд і там пахне зовсім не кульбабою.

Тож ремонт таки буде. За 372 тисячі 682,33 гривні роботи з капітального ремонту санвузлів Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 виконуватиме підрядник - ФОП Мазур Валерій Володимирович, який також узяв підряди на аналогічні роботи в ліцеї №11 і в школі №8. 

Також відомо, що до цього підприємець Валерій Мазур уже отримував без конкурсу підряди на ремонт табору відпочинку «Зоряний», ЗОШ №23 та проводив капітальний ремонт внутрішніх приміщень дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №57.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 869 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1562 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1557 0