Новини з 1996 року

Депутати звернуться до Кабінету міністрів з приводу кременчуцьких гаражних кооперативів

Марина Баніт 23 листопад 2017 09:34 950 0

Про це на сайті міської ради з’явився відповідний проект рішення. І мова тут про те, що в Кременчуці доволі багато гаражних кооперативів розташовані за межами, відведеними під це. Тож із метою виправлення ситуації депутати планують звернутися до Кабінету Міністрів із проханням внести зміни до генерального плану Кременчука:

«На території м. Кременчука Полтавської області розташовані гаражні кооперативи, дозволи на розміщення яких отримані в далеких сімдесятих та вісімдесятих роках минулого сторіччя. Впродовж багатьох років на територіях гаражних кооперативів будувалися індивідуальні гаражі, і не тільки на територіях, спеціально відведених для цього, а і за їх межами, так як збільшується кількість індивідуального транспорту, а на території м. Кременчука майже відсутні вільні землі, які, згідно з генеральним планом м. Кременчука, можливо використати для забудови під індивідуальні гаражі, що призводить до збільшення скарг як з боку  мешканців щодо бездіяльності влади, так і з боку громадян/юридичних осіб щодо невизначеності місць та порядку розміщення та будівництва індивідуальних гаражів.

Таким чином, значна частина суспільства м. Кременчука не може використати права відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України, якою визначені Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, в тому числі для будівництва індивідуальних гаражів.» - йдеться у проекті рішення.

Тож депутати проситумуть Кабінет Міністрів про наступне:

 на підставі викладеного та керуючись  абз. 3 ч. 9 ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 2, 19 Закону України «Про Кабінет Міністрів України», переконливо просимо визнати за доцільне дострокове внесення змін до генерального плану міста Кременчука.     

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                            Додаток

                                                                                            до рішення міської ради

                                                                                            від 21 грудня 2017 року

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до

Кабінету Міністрів України

 

На території м. Кременчука Полтавської області розташовані гаражні кооперативи, дозволи на розміщення яких отримані в далеких сімдесятих та вісімдесятих роках минулого сторіччя. Впродовж багатьох років на територіях гаражних кооперативів будувалися індивідуальні гаражі, і не тільки на територіях, спеціально відведених для цього, а і за їх межами, так як збільшується кількість індивідуального транспорту, а на території м. Кре-менчука майже відсутні вільні землі, які згідно з генеральним планом м. Кре-менчука, можливо використати для забудови під індивідуальні гаражі, що приводить до збільшення скарг як з боку  мешканців щодо бездіяльності влади, так з боку громадян/юридичних осіб щодо невизначеності місць та порядку розміщення та будівництва індивідуальних гаражів.

Таким чином, значна частина суспільства м. Кременчука не може використати права відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України, якою визначені Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, в тому числі для будівництва індивідуальних гаражів.

Виділення земельних ділянок для зазначених цілей можливо за рахунок земель іншого цільового призначення та зміни зонування окремих земельних ділянок території міста, прилеглих до гаражних кооперативів.

На сьогодні до генерального плану міста вже вносились зміни (29.04.2014 та від 01.04.2016 (як суспільна необхідність), а згідно з ст. 17 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” зміни до генерального плану можуть вноситись на протязі п'яти років не частіше одного разу. У відповідності до абз. 3 ч. 9 цієї статті визначено, що у разі виникнення державної необхідності рішення щодо доцільності внесення змін до генерального плану населеного пункту приймається Кабінетом Міністрів України.

У відповідності до ст. 4 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” одним із багатьох принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні є поєднання місцевих і державних інтересів.

          На підставі викладеного та керуючись  абз. 3 ч. 9 ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 2, 19 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» переконливо просимо визнати за доцільне дострокове внесення змін до генерального плану міста Кременчука.                                                 

                                                                        

 

                                                                         Прийнято на пленарному засіданні

                                                                         XXVIII сесії Кременчуцької

                                                                         міської ради 21 грудня 2017 року                                                                                                                

                                            

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2915 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3389 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3837 0