Новини з 1996 року

Депутати Кременчуцької міськради зберуться на позачергову сесію. 23 червня – інвестиційна, надзвичайна

Олександр Курилов 14 червня 2016 13:00 799 0

Депутати Кременчуцької міської ради у червні 2016 року збиратимуться на свої сесії двічі.

Традиційне засідання, на якому обранці кременчужан ділитимуть землю, гроші й створюватимуть за гроші платників податків місцевий  космічний музей, відбудеться 30 червня.

Натомість за тиждень до цього – 23 червня обранці кременчужан зберуться на свою надзвичайну сесію міськради, де розглядатимуть 25-ий раз питання: що їм робити з інвестиціями, яких немає.

Головний зміст порядку дня цієї  «інвестиційної» сесії: що робити з проектом «Індустріальний парк «Центральний», який створено не стільки для залучення інвестицій (таких не було й немає), як для розпилу по власних фірмах бюджетних грошей.

Гірше, що особливо великих сум у бюджеті, аби їх вкрасти, теж немає.

Звідси й майбутнє рішення.

Головна проблема – у Кременчуці вже третій рік поспіль не можуть обрати керуючу компанію для цього «парку». Така компанія має залучати інвестиції. Камінь, на якому всі спотикаються, – спочатку слід заплатити за майбутні інвестиції 10 мільйонів гривень, бо земля, на якій хочуть цей парк зробити, – не промислова.

Вихід у цій справі – один. Депутати призначать комунальне підприємство «Кременчук Інвест» управляючою компанією й при цьому грошей платити в бюджет не будуть.

Однак таке призначення дає шанс, що кременчуцький "Індустріальний парк" не викреслять з державного реєстру таких технопарків.

А далі – після цієї «надзвичайної» сесії міськради все буде, як і було.  Попереду довгі роки пошуки інвестора, тим більше, що «старі» інвестори, яких у міськвиконкомі кинули на великі гроші, все ще ведуть боротьбу з мерією Кременчука у судах.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2523 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2983 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3424 0