Новини з 1996 року

Депутати хочуть заборонити аборти, лікар Комаровський запропонував каструвати депутатів

Марина Баніт 02 квітня 2017 14:51 1526 0

В Україні можуть заборонити аборти за бажанням жінок, а будуть робити штучне переривання вагітності лише за медичними показаннями або в разі, якщо зачаття відбулося в результаті згвалтування.

Дмитро Голубов від фракції "Блок Петра Порошенка" ініціював законопроект №6239 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень на проведення операцій штучного переривання вагітності (абортів), зареєстрований у Верховній Раді  27 березня.

Законодавець пропонує виключити норму, яка є в Цивільному кодексі України, про те, що штучне переривання вагітності до 12 тижнів може здійснюватися за бажанням жінки.

Народний депутат пропонує дозволити аборти лише за визначених законодавством обставин, якщо термін вагітності не перевищує 22 тижні.

Законопроект передбачає, що аборт може бути проведений в установах охорони здоров'я, якщо вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки, за наявності медичних показань щодо патології плоду, несумісної з життям дитини після народження, а також якщо зачаття відбулося в результаті згвалтування.

Це прокоментував популярний в Україні лікар Комаровський  на своїй сторінці. Він зазначив, що два десятки прохань надійшло до нього, щоб він висловив свою думку. Відтак він запропонував більш ефективний спосіб того, щоб не чинилися вбивства дітей в утробі матерів, – каструвати чоловіків і в тому числі депутатів, які ініціюють заборону на аборт. Він робить акцент, що треба найперше створити усі умови для того, щоб жінка не йшла на цей крок, а заборона переведе в тінь аборти – і більше нічого не змінить.

Комаровський пояснив, що він уже коментував питання заборони абортів, коли у 2013 році від партії "Свобода" ініціювали звернення 3 депутати-чоловіки. Тож процитував сам себе:
«Не знаю, дойдет ли, но все-таки скажу… 
Давеча три депутата-мужика внесли законопроект о запрете абортов. Предлагаю трем депутатам-женщинам разработать встречный законопроект под названием «Принципы современной контрацепции» и контрольные вопросы к нему. Всех депутатов мужского пола, которые на вопросы не ответят, вполне можно кастрировать…» 
Сегодня добавлю: наши властители глубоко убеждены в том, что главная задача власти — запрещать. Не помогать, облегчать, защищать, учить, лечить, а именно запрещать. Запрещать, чтоб потом продавать разрешения. 
Но есть и хорошая новость: политическая сила, инициирующая запрет абортов, как правило, не попадает в следующий состав парламента».

 

Теги: Законотворчість

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1301 0