Новини з 1996 року

Депутат Піддубна: "Чому разом зі снігом сходить асфальт?"

Альбіна Козлова 30 січня 2019 16:30 532 0

Сьогодні на засіданні комісії з питань бюджету й фінансів депутат Піддубна запитала пана Москалика, начальника Управління ЖКГ, чому разом зі снігом на дорогах міста тане асфальтне покриття.

"Що відбувається з технологією (укладання покриття - ред.), що кожної весни по місту отакі ями (показує руками - ред.). Це Сердюка, Соборна, Київська, та й взагалі яку вулицю не візьми в місті - ніде нема асфальту", - наголошує Оксана Піддубна.

На що Іван Москалик запевнив членів комісії, що погодні умови витримуватиме лише новий асфальт, і доказами цього, на його думку, є покриття на тих вулицях, де було замінено верхній шар асфальтобетону.

Тож він переконаний, що поки повністю не зніматимуть верхній шар та не переукладатимуть асфальт, ямковий ремонт продовжуватиметься і ситуація не зміниться.

Також пан Москалик зазначив, що протягом останніх 5-6 років вулицю Київську лише частково латали, а повністю ремонтували вже дуже давно, тому в цьому році асфальт там "посипався".

А от щодо ремонту дороги біля пожежної частини на Петрівці, який комунальники проводили в жовтні минулого року, депутат Піддубна запевнила присутніх, що наразі там великі вибоїни.

"Там ями метр на метр і глибина до 20 сантиметрів. Скажіть, хіба можна робити ремонт на два місяці?" - запитує пані Оксана.

Проте начальник Управління ЖКГ наголосив, що ями на Петрівці утворилися не після латання, а від тріщин на дорозі, що знаходять поруч з латками, тому асфальт і вимивається.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 784 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 934 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1289 0