Новини з 1996 року

День українського добровольця: Кременчук вшанував полеглих за Україну воїнів. ФОТОрепортаж

Олексій Ващук 14 березня 2021 17:30 2995 0

Сьогодні, 14 березня, по всій Україні вшановують пам’ять хоробрих воїнів, які добровільно відстоювали свободу та добробут української нації у неоголошеній війні з Російською Федерацією та загинули у цій жорстокій боротьбі.

Наше місто – не виняток. Пам’ять полеглих добровольців прийшли вшанувати як десятки воїнів, які брали участь у бойових діях на Сході України, так і звичайні перехожі, а також рідні та близькі загиблих.

Все відбулося біля пам’ятного меморіалу Героям АТО/ООС. Присутні на заході не стримували сліз за загиблими воїнами, які для когось були вірними бойовими побратимами та близькими людьми.

Саме завдяки подвигу добровольців Україна змогла вистояти на початковому етапі війни, бо ж тоді й армії, як такої, в України майже не існувало – все було розграбоване та винищене. Не зважаючи на це, добровольці, разом із регулярною армією та не без колосальної допомоги тисячі волонтерів змогли стримати дику навалу окупантів з Росії та сепаратистів.

Самі ж присутні ветерани війни на Донбасі згадували, як ще у 14-му році їхали на боротьбу із кровожерливим ворогом на звичайних автобусах та маршрутках.

В кінці ж заходу усі небайдужі поклали до меморіалу квіти – на пам’ять про всіх добровольців, які не повернулися з війни...

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 237 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 193 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 407 0