Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Демобілізація. Понад 300 військових-кременчужан їдуть додому

Андрій Рубан 28 березня 2016 15:33 1125 0

Як відомо, 25 березня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення у запас військовослужбовців, призваних під час так званої четвертої хвилі часткової мобілізації.

“Хочу почати з дуже приємної новини для 45 тис. військовослужбовців, які у непростих умовах боронять нашу державу. Йдеться про військовослужбовців так званої четвертої хвилі мобілізації. Я підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних на службу Указом від 21 липня 2014 року та Указом від 14 січня 2015 року”, - повідомив Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Як повідомляють у Кременчуцькому військкоматі, до Кременчука днями приїдуть більше 300 демобілізованих військовослужбовців, мешканців Кременчуцького району та нашого міста.

"Усі вони служили у різних частинах та підрозділах. Серед цих захисників є розвідники, танкісти, артилеристи, зв’язківці, десантники та інші спеціалісти військової справи", -  зазначають у Кременчуцькому військкоматі.

 “Цей Указ про демобілізацію жодним чином не вплине на високий рівень обороноздатності держави, а також на зменшення чисельності угруповання, яке знаходиться на Сході держави та біля Кримського перешийку”, - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що держава докладає максимум зусиль для того, щоб забезпечити Збройні Сили України та інші силові підрозділи.

Глава держави також відзначив успішність кампанії з укладання контрактів з військовослужбовцями, яка ведеться більш високими темпами у порівнянні з минулими періодами. Президент підкреслив, що державою забезпечується достойний рівень грошового утримання військовослужбовців. Солдат-контрактник отримує грошове забезпечення поза зоною АТО не менше 7 тис. грн., а у зоні АТО – 11 тис. грн., нагадав Президент.
Глава держави зазначив, що вже з початку цього року укладено  близько 14 тис. контрактів з військовослужбовцями на проходження служби в українському війську.

Варто зазначити, що нової хвилі мобілізації, може, і не оголошуватимуть, якщо на контрактну службу піде достатня кількість фахівців.

 

 

Теги: Демобілізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 774 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1458 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1468 0