Новини з 1996 року

Далі - гірше! Вміст кишкової палички у місцевих водоймах збільшився ще у кілька разів

Ксенія Омельченко 13 червня 2018 14:34 850 0

Від початку купального сезону Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» щотижня проводить відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм у місцях масового відпочинку.

За результатами  лабораторних досліджень від 12 червня, показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик) не відповідають санітарно-гігієнічним  вимогам.

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) у Дніпрі, на пляжі «Центральний», на початку (район кафе «Ахтамар») становить 70000, у кінці (район колишнього кафе «Арарат») - 240 000 (при нормативному показнику 10 000).

На пляжі в районі  Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», на початку та в кінці, становить 240000 (при нормативному показнику 5 000).

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» рекомендує здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик). А також закликає  не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку  для купання.

Читайте також: Обережно! Вміст кишкової палички у Дніпрі перевищує норму у 24 рази

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0