Новини з 1996 року

Дітьми з особливими освітніми потребами мер Малецький не переймається – забирає гроші з інклюзії

Артем Кузьменко 09 лютого 2021 14:00 548 0

Вчора, восьмого лютого, на офіційному вебпорталі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з’явився проєкт «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади в галузі «Освіта» на 2021 рік».

У рішенні йдеться про те, щоб забрати гроші в одних і віддати їх іншим. У п’ятницю міський голова Кременчука Віталій Малецький поставить підпис, чим дозволить головному розпоряднику коштів, Департаменту освіти, зменшити виділені кошти на рік для забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок освітньої субвенції. Центри недоотримають у 2021 році 142 225 грн.

Варто зауважити, що в нашому місті немає інклюзивно-ресурсних центрів як окремих структур, але замість них у школах є посади «помічник вчителя», які передбачають, що відповідальна особа допомагатиме дитині з особливими освітніми потребами. А виконком збирається забрати гроші саме з оплати праці цих помічників.

Ці кошти збираються віддати на субсидії та поточні трансферти закладам загальної середньої освіти, але аж ніяк не на інклюзію.


(10 лютого) Уточнено:

Все ж інклюзивно-ресурсний центр у нашому місті є. Він знаходиться на просп. Свободи, 106, і до нього можуть звертатися батьки разом зі своїми дітьми віком від двох років.

142 225 грн виділяють закладу освіти некомунальної форми власності, який передбачає інклюзивну форму навчання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 481 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 955 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3466 0