Новини з 1996 року

Дідусь, який ледь не побив волонтерку, або Чим запам’ятається голосування для деяких кременчужан. ФОТО

Артем Кузьменко 25 жовтня 2020 13:25 472 0

Офіційних випадків фальсифікації голосів на кременчуцьких дільницях не зафіксували, але цьогорічні вибори кременчужани запам’ятають надовго. По-перше, тому що виборці вже на місцях довго розбиралися куди і який бюлетень потрібно кидати. По-друге, це перші вибори в умовах карантину, через що людей на дільниці прийшло не надто багато.

Ще одна причина – це так звані «5 питань від Зеленського», які вже підняли масу обурення та скептицизму серед населення як всієї України, так і Кременчука.

Ось і на одній з міських дільниць не обійшлося без пригод. Волонтерка, яка стоїть біля бібліотеки на просп. Свободи, каже, що один дідусь навіть ліз на неї з кулаками. Але все обійшлося і кременчужанина пенсійного віку вдалося заспокоїти.

На питання «Чи страшно стояти на такому опитуванні?» дівчина відповіла, що до цього було не страшно. Також вона додає, що мешканці міста аж ніяк не проявляють ініціативу, щоб проголосувати, тому доводиться їх кликати.

Що стосується самої дільниці, то її номер – 531066. Сюди можуть прийти ті, хто живе за адресами:

  • вул. Гвардійська: 1/71–11;
  • вул. Генерала Родімцева;
  • просп.Свободи: 69.

Офіційно станом на 30 вересня за нею було закріплено аж 1 948 виборців, а о 12:00 проголосувало лише 186 людей, тобто менше ніж 10 відсотків.

Хоча надворі чекають своєї черги досить багато людей і якби вони встигли проголосувати до 12:00, то «тверді» 10 відсотків дільниця б отримала.

Щодо черги надворі, то кременчужани й справді довго чекають. Причина цьому, як зазначалося вище, – люди намагаються вже всередині розібратися, куди який бюлетень класти.

Всім відвідувачам проводять температурний скринінг, на вході стоїть антисептик. Черговий поліцейський – в приміщенні. Як зазначають працівники дільниці, «все тихо», тобто випадків, коли довелося б просити допомоги в поліції, не було.

Кабінки протирають дезрозчином. Людей з підвищеною температурою не зафіксували.

Станом на 13:00 проголосувало вже 248 людей. На щастя, все спокійно і чергового поліцейського залучати ніде не довелося.

 

Читайте також: «На мені ти свій хліб не заробиш»: кременчуцьке голосування і реакція на «5 питань». ФОТОрепортаж

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 784 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 934 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1289 0