Новини з 1996 року

COVID-19 повернувся до Кременчука. Чому у місті не роблять щеплення ні Пфайзером, ні Модерною?

Олександр Курилов 26 липня 2021 19:45 402 0

У Кременчуці вчора, а вчора була неділя, – жодного зареєстрованого випадку захворювання на коронавірус (лабораторія не працювала).

Натомість сьогодні в місті зареєстровано два нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу й про це повідомляють у міськвиконкомі. Захворіли одна жінка 34 років та один чоловік 56 років.

Із вперше виявлених випадків захворювання одна пацієнтка перебуває на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, один пацієнт - в інфекційному шпиталі. Всього в інфекційному шпиталі лікуються одинадцять пацієнтів. Одужав один. Всього зареєстровано 9431 випадок, одужали 9121 пацієнт, померло 274.

Останнє, про що слід сказати, – повідомлення вже з обласної наради. Тема – та ж сама, коронавірус, А зміст повідомлення – просто запитання керівника обласної медицини Віктора Лисака. Його інформація – у Кременчуці, принаймні вчора,  не зробили жодного щеплення ні Пфайзером, на Модерною. Тільки Короновак. Але чому – ми бережемо американську вакцину й відкриємо її продаж?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 227 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 187 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 399 0