Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Чому в Італії не можна пити капучино в другій половині дня

pplus 25 червня 2021 07:00 274 0

Справжні любителі кави родом з України можуть пити цей напій у будь-який час дня і ночі і будь-яких видів: від американо до лате і капучино. А ось італійцям заборонено вживати капучино після полудня. Чому?

Яку каву і коли п'ють італійці

Насправді ж ніякої суворої офіційної заборони немає. Корінні італійці та італійки вживають капучино, але в основному, коли снідають. Сніданок — особливий час для будь-якого уродженця Італії, час, коли можна перед важким робочим днем взяти в руки газету, пробігтися очима по новинах, випити кави, з'їсти круасан і піти далі. Протягом дня жителі цієї країни вважають за краще еспресо або американо, капучино пити просто не прийнято, це особливість менталітету. Але все-таки жодному італійцеві не заборонено, якщо він захоче, взяти собі чашечку.

Чи правда, що є заборона на капучино?

Що стосується туристів, то італійці не будуть косо дивитися або засуджувати за очі, якщо ви раптом в обід замовите в ресторанчику чашечку капучино. Цей міф був придуманий "великими знавцями італійського менталітету". Насправді ж в Італії не звертають ніякої уваги на те, яку каву п'є абсолютно незнайома людина за сусіднім столиком. Для порівняння: деякі з тих, у кого є арабське коріння, можуть спокійно замовити чисте молоко без кави, випити його і не потонути у хвилі осудливих поглядів сторонніх.

Тож фактично так, самі італійці не п'ють капучино вдень, але їм ніхто не забороняв це робити. Туристи теж можуть замовити будь-який зігріваючий напій за своїм бажанням.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 841 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1529 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1530 0