Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Чому чоловіки втомлюються

pplus 25 червня 2021 08:10 182 0

Коли на роботі багато серйозних проблем, до вечора людина нерідко відчуває перевтому. Не можна її списувати тільки на стрімкий, неспокійний спосіб життя і надлишок інформації. До втоми чоловіків призводить безліч чинників. Які стани зустрічаються найчастіше і як їх подолати.

Анемія

Якщо ви постійно відчуваєте розбитість, слабкість, порушення концентрації уваги і проблеми зі сном, це сигналізує про нестачу еритроцитів у крові. Анемію супроводжують головний біль, стиснення в грудях, прискорене серцебиття. При виникненні таких симптомів необхідно відвідати лікаря, здати аналізи. Для лікування призначають препарати, що містять залізо.

Апное уві сні

При такому стані спостерігають зупинку дихання під час нічного відпочинку. Апное супроводжується хропінням. При цьому верхні дихальні шляхи закриваються на кілька секунд, що дає сигнал мозку про необхідність прокинутися. Ви знову починаєте дихати, а вранці встаєте з почуттям втоми. Наявність таких симптомів вимагає звернення до фахівців. Вони перевірять зміни дихання, роботу головного мозку під час нічного сну і дадуть рекомендації щодо усунення проблеми.

Інсулінорезистентність

Такий стан означає, що клітини організму не засвоюють цукор у крові і не можуть передавати енергію по тілу. Причина цього - у високому виробленні інсуліну. Необхідно здати аналіз глюкози натщесерце. Якщо показники перевищують норму, слід змінити спосіб життя, правильно харчуватися, більше рухатися, знизити вагу.

Хвороби щитоподібної залози

Порушення вироблення гормонів цим органом викликає збій обміну речовин. При їх низькому рівні виникає сильна слабкість, швидка стомлюваність і втома. Хвороби піддаються лікуванню. Якщо ви часто скаржитеся на симптоми безсилля, слід пройти обстеження в ендокринолога.

Низький рівень тестостерону

Дуже важливий статевий гормон у чоловіків. З віком цей процес слабшає. Більшу частину тестостерону організм виробляє під час сну. Якщо у вас з'явилися проблеми із втомою, постарайтеся висипатися. Дотримуйтеся дієти з обмеженням шкідливих жирів, вживайте більше овочів та фруктів.

Приймання статинів

Ці ліки призначають при підвищеному рівні холестерину в крові. Вони знижують ризик серцевого нападу, інсульту, інфаркту. Статини мають побічні дії — слабкість, біль у м'язах, втому. Якщо симптоми викликають сильний дискомфорт, поговоріть із лікарем, щоб замінити препарат.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 841 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1529 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1530 0