Новини з 1996 року

Чиновники Кременчука, щоб знати, що потрібно дітям, беруть гроші в Кам’яних Потоках і Горішніх Плавнях

Артем Кузьменко 17 травня 2021 16:20 431 0

Сьогодні, 17 травня, на сайті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з’явилися два проєкти рішення з ідентичною назвою – «Про збільшення загального обсягу доходів і видатків загального фонду бюджету Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік».

У двох документах йдеться про те, щоб переправити гроші з бюджетів двох територіальних громад до однієї – кременчуцької.

На наступному засіданні виконавчого комітету розглянуть питання, пов’язане з тим, щоб забрати з бюджету сільської територіальної громади Кам’янопотоківської сільської ради 42 000 грн та направити їх на проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дітей, які вчаться в Кам’яних Потоках.

Наступний крок кременчуцьких чиновників – збільшити загальний фонд бюджету міської територіальної громади на 100 000 грн. Але гроші з повітря не беруться, тому їх потрібно десь забрати. І забирають вони з бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на утримання Кременчуцького міського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Після того, як рішення приймуть під час засідання виконкому, його затвердять на сесії, яка відбудеться вже наступного тижня, 25 травня.

 

Читайте також: Рятуємо наш льотний коледж, беремо тролейбуси в кредит. Мер Малецький і чергова сесія міськради

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 635 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0