Новини з 1996 року

Чи варто захищати людей, якщо люди не захищають свого депутата. Піддубна в Автозаводському суді

Олександр Курилов 04 листопад 2020 11:20 893 0

Не встигли ще в Кременчуці дільничні комісії здати протоколи про вибори й ще навіть в проекті незрозуміло, коли буде перша сесія нової міськради, а новий скандал у нашому місті вже є.

А зміст цього скандалу – будівництво 12-поверхового будинку на Першому Занасипу, де чиновники виконкому на зло тамтешнім жителям намагаються втиснути цю «свічку» в надто обмежений простір, що на вулиці Велика Набережна.

Й це відома справа, від якої жителі цього мікрорайону відбиваються вже три роки й у цьому їм допомагає вже колишній депутат міськради  Оксана Піддубна.

Її допомога більш ніж конкретна – сьогодні, попри все, вона в суді, вже Автозаводському, розбирається з містобудівними умовами.

Й слід так розуміти, що, попри виграний Піддубною Верховний суд із забороною цього будівництва, мер Малецький та його заступник з будівництва Кравченко знову повернулися до цього занасипського трешу й знову лізуть з тим же, що вже заборонено.

«Ось воно, майбутнє, яке обрали кременчужани, адже обрали майбутнє для Малецького!

В той час, коли мешканці (сітка) Великої Набережної ставили галочки навпроти прізвища Малецький, він (Малецький) плюнув їм в обличчя, подавши, можна сказати, на них в суд.

Мова про незаконну забудову по вулиці Велика Набережна, яку намагається в будь-який спосіб узаконити команда обраного мера Кременчука та виправдати виданий управлінням містобудування та архітектури незаконний (згідно з Рішенням Верховного Суду) документ», - так коментує те, що відбувається, сама Оксана Піддубна.

Й цікаво, що трансляцію з цього суду, а мова про сьогоднішнє засідання колишня депутатка веде в прямому ефірі й слід розуміти, що все з цим незаконним будівництвом тільки починається.

Єдине, що погано, – Оксана Піддубна вже не депутат міської ради, а хто з новообраних висуванців візьме на себе справу захисту людей від посягань мера Малецького – незрозуміло.

Останнє – про реакцію соціальних мереж на все, що відбувається з цим незаконним будівництвом у серії №2.

Й тут користувачі мереж запитують: якщо на дільниці виборці більше підтримали міського голову, який їм на голови ставить нове будівництво, а менша підтримка в Оксани Піддубної, то чи варто депутатці  в такому випадку все ж продовжувати захист інтересів громадян?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 807 0