Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Черговий позов депутатки Піддубної до суду на лжевидання "Автограф", фантазії якого немає меж. ВІДЕО

Валерія Макряшина 05 листопад 2019 13:10 1094 0

Сьогодні, 5 листопада, в Крюківському районному суді Кременчука мало б відбутися судове засідання за позовом депутатки міської ради Оксани Піддубної, яка обурена діями "журналістів" головного розпіареного та пропіареного видання нашого нардепа Юрія Шаповалова й мера Кременчука Віталія Малецького - "Автографа".

Бо паралельно з хвалебними та солодкими одами вищевказаним, редакція цієї газети опускається куди нижче - до серйозних безпідставних образ і брудної брехні.

Такі матеріали в більшості випадків аж ніяк не підтверджені реальними фактами та зібраними власноруч доказами - тільки домисли, які після таких собі метаморфоз журналістів "Автографа" називаються "фактами". 

 

 

Щось якось непрофесійно, але знову ж таки - кого це хвилює, коли є наказ - "фас". Імовірно, маючи мету "зіпсувати репутацію", журналісти вмить забувають про професійну етику - це політика видання. 

Так думає і депутатка Кременчуцька міської ради Оксана Піддубна, яка вже більше трьох років потерпає від дій редакції газети "Автограф".

Навіть після виграної депутаткою справи стосовно статті "Королівство кривих дзеркал Піддубної", анонімні горе-журналісти  "Автографа" не припинили писати відверту брехню, бо їхній фантазії, напевно, є ще куди розвиватися.

А пишуть анонімно, бо бояться, мабуть, зіпсувати свою репутацію фіолетовою фарбою. Втім політика видання має численні ознаки видання жовтого.


Термін «жовта преса» швидко прижився ще й тому, що викликав стійку асоціацію з «жовтим квитком» - спеціальною карткою, яку поліція видавала представницям іншої професії, не менш давньої, ніж журналістика.


 

 

Поверенемося до суду. "Автограф" у кожному своєму номері публікує брехню, тим самим ображаючи честь і гідність порядних людей, але неугодних фіолетовій владі. Про це заявила вже вкотре Оксана Піддубна.

Тож вона подала черговий позов до суду, в якому просила ухвалити рішення і зобов'язати видання "Автограф" спростувати інформацію, опубліковану на шпальтах газети 15 серпня 2019 року про якусь незрозумілу причетність депутатки до банку Жеваго. Також у позові Оксана Піддубна вимагає виплатити їй моральну шкоду. 

 

Далі буде...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 770 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1454 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1463 0