Новини з 1996 року

Чергові знущання мерії над кременчужанами, або Для кого у Кременчуці гарно чистять сніг?

Ксенія Омельченко 27 грудня 2018 16:10 1745 0

Для дружини віце-мера Пелипенка, наприклад.

Про це у Фейсбуці написала депутат Оксана Піддубна.

За її словами, мер Кременчука неодноразово на апаратних нарадах, коли ще їх проводив, сварив підприємців. Мовляв, ті замало території від снігу прибирають, адже мають виконавчій владі допомагати, тобто прибирати від снігу не лише закріплену за ними територію благоустрою.

Більше того, Віталій Малецький начебто навіть погрожував, що після закінчення дозволів на підприємницьку діяльність підприємці-наповнювачі бюджету дозволи від "слуг народу" не отримають.

Натомість мер не сварить і не виписує приписів підприємцю, рекламна тумба якого в самісінькому центрі міста прямо на зупинці засипана снігом настільки, що звичайним кременчужанам заважає чекати громадського транспорту.

Пояснює депутат ситуацію так:

"Відповідь надзвичайно проста. Ця рекламна тумба належить фірмі «Алькорцентр», засновником якої є дружина віце-мера Пелипенка (він же помічник та «права рука» нардепа-кнопкодава Шаповалова) та в штаті якої значиться юристом Головач - депутат міської ради, він же член Регламентної комісії, він же член партії «Батьківщина» та «мозок» провладних видань «порноАвтограф» та «Брєд тудей», він же Драчун, якого ця фірма брала на поруки, щоб врятувати від покарання за кримінальний злочин, а саме: за бійку в сесійній залі міськвиконкому під час сесії".

Депутат оприлюднила також документ, згідно з яким дозвіл Марині Пелипенко надано не на рік, як звичайним підприємцям, а на 5 років.

 

 

 

Але справжнім знущанням над кременчужанами стала вчорашня праця комунальників, які замість того, щоб нормально розчистити тротуари, пішохідні переходи та дороги в місті, розчищали сніг біля зазначених рекламних тумб. 

"Більш того, не здивуюся, якщо спеціальна комунальна техніка за кошти платників податків розчистить від снігу закріплену за фірмою дружини віце-мера територію, бо, мабуть, мер вважає, що мешканці зобов’язані всіма можливими способами працювати на НИХ, слуг народу!" - зазначила у своєму дописі депутат.

.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2915 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3389 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3837 0