Новини з 1996 року

Чергові неприємні сюрпризи: в “Укрзалізниці” заявили про наміри підвищити тарифи

Валерія Макряшина 07 лютого 2019 17:20 475 1

Акціонерна компанія “Укрзалізниця” повідомила про наміри збільшити на чверть вартість квитків на поїзди у 2019 році.

Таку інформацію повідомили в прес-службі компанії.

Також в "Укрзалізниці" наголосили: щоб зробити перевезення беззбитковим, вартість квитків потрібно підняти більш як удвічі, а тарифи на перевезення багажу – майже в 3,5 раза.

"Зміна тарифів на пасажирські залізничні перевезення закладена в кількісні припущення прогнозу економічного й соціального розвитку України на 2019 рік і передбачена в розмірі 25%. «Укрзалізниця» готує пропозицію до Міністерства інфраструктури України провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів у два етапи: з 1 квітня - на 12% і з 1 жовтня - на 12%", – повідомили в прес-службі компанії.

Якщо міністерство й інші причетні органи виконавчої влади підтвердять таку пропозицію, тарифи будуть проіндексовані у всіх категоріях поїздів і вагонів (крім вагонів першого класу поїздів Інтерсіті+), що курсують територією України, додали в «УЗ».

Крім того, з 1 квітня 2019 року індексується рівень тарифів на перевезення багажу і вантажобагажу на 25%.

"Залізничний транспорт несе значне соціальне навантаження через здійснення пасажирських перевезень за тарифами, нижчими від економічно обґрунтованого рівня більш ніж удвічі, а також від перевезень пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України", – заявили в "Укрзалізниці".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дима 07.02.2019 22:06

Відповідь Укрзалізніце.Шоб рентабельно їздити на єтой в лапках залізніце треба підняти зарплату людям у 3,5 рази. Й ми тоді по ній виїдемо нафіг біженцями до Мерхель - там і зостанемся ))) Мама моя і тато теж поїдуть. Бо токо порошенко тєперь может слєтать до Прагі і випить кофе та й ще повернутись в Київ. А моя мама токо прилєтєть і випіть - а назад пєнсії вже нехватіло. Мій кум зараз в Чехії. Так там нема таких всраних вагонів як в Укрзалізниці. Рєльси і шпали чомусь рівні. Проїзний купив так в чехів дешевше до Світловодська доїхати на 5 гривень - їхніх канєшна. Так куди ж підіймати тариф - 1 квітня поїдемо чи підемо.

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 809 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 948 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1303 0