Новини з 1996 року

Через кременчуцький сайт набирають працівників на незаконне будівництво Керченського мосту, - АЗОВ

Андрій Михайленко 07 вересня 2016 11:17 2718 0

Як вказують кременчуцькі представники Цивільного корпусу "АЗОВ", розміщенням таких оголошень має зайнятися СБУ.

Інформацію про розміщення таких оголошень на кременчуцьких інформаційних ресурсах активісти оприлюднили в соцмережі з наданням підтверджуючих фотознімків із сайту.

Повідомляється, що на одному із кременчуцьких сайтів розміщено оголошення про пошук працівників на будівництво Керченського мосту, який в порушення міжнародних угод нині до Криму намагається збудувати РФ.

Дане оголошення розміщено користувачем Богданом Сушком ще 13 липня цього року і до цього часу досі не видалене(!) - вочевидь, адміністрація сайту дотримується колаборантських позицій.

Представники Цивільного корпусу "АЗОВ" схильні такі дії вважати державної зрадою, за що, згідно зі статтею 111 Кримінального кодексу України, передбачена відповідальність (діяння громадянина України, вчинене на шкоду економічній безпеці та суверенітету України; в нашому випадку - сприяння будівництву моста, функціонування якого лише посилюватиме позиції окупаційної влади в Криму).

Міжнародні правники та експерти з морського права стверджують, що без згоди України збудувати міст практично неможливо. 

У відповідності до угоди 2003 року застосовується Венська конвенція про право міжнародних угод. Це означає лише те, що РФ не може порушувати такі умови, пославшись, наприклад, на положення статті 62 "Докорінна зміна обставин", маючи на увазі односторонню зміну статусу Криму.

"Тим з кременчужан, які все-таки вирішили стати колаборантами, слід мати на увазі непоодинокі випадки, коли рядових росіян обманюють та не платять за роботу на будівництві Керченського мосту. З цього приводу є відповідні публікації в мережі Інтернет", - так представники "Азову" прокоментували це оголошення.

Дану публікацію активісти просять вважати зверненням до СБУ про протиправні дії окремих осіб, які спрямовані на підрив державного суверенітету України.

 

 

 

 

Теги: Цивільний корпус АЗОВПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2750 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3219 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3659 0