Новини з 1996 року

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО

Олексій Ващук 04 січня 2021 14:20 5373 0

Якщо поглянути на наше місто крізь час, то можна згадати багато чого. Теплі спогади, звичайно ж, пов’язані і з місцевостями нашого Кременчука. У пам’яті вони постають такими ж, якими були десятки років тому.

Наприклад, зупинка «Водоканал». На початку двохтисячних років на ній ще не було якихось ломбардів чи яскравих вивісок магазинів. Історія запам’ятала зупинку в напрямку міста саме такою – сірою, з кількома магазинчиками.

А ось і заїзд на Крюківський міст через Дніпро з боку центральної частини міста. Як бачимо, майже 20 років тому вже будували заправку, яка зараз обслуговує тих водіїв, які їдуть у далекий або не дуже шлях через міст. Якихось інших істотних змін не бачимо.

Наступне фото – вхід до Міського Палацу культури. На цьому фото бачимо, що тут відбувався ярмарок «Чумацький шлях – 2002». Біля головного входу зібралося чимало людей, які прийшли на цей захід. Виглядає Палац так само, як і зараз.

Центр міста. На початку тисячоліття всім нам відомий книжковий магазин біля площі Перемоги ще мав своє старе оформлення, родом із 90-х. А на задньому фоні бачимо будівлю краєзнавчого музею, ще не закриту на ремонт.

На жаль, фото передньої частини початку 2000-х не маємо, тому подивимося на бокову. Бачимо старий ще не пофарбований фасад будівлі. Хоча він лишався таким дуже довго, лише кілька років тому йому надали сучасного вигляду.

Все змінюється, крім хіба що скверу Пушкіна. Він ніби застиг у часі. Складається враження, що це фото, якому майже 20 років, було зроблене зовсім нещодавно. Лише з такими дитячими візочками ніхто вже не ходить.

Останнє фото – це вхід до Центральної міської бібліотеки Кременчука на вулиці Соборній, а саме до її читальної зали. Бібліотека – одне з місць, які оновилися за десятки років доволі сильно. Пластикові вікна тоді ще не були настільки популярні, як зараз, тому про них і мови не було, вистачало й старих дерев’яних.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 240 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 198 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 410 0