Новини з 1996 року

Будьте обережні! В туалеті відомої в місті піцерії за відвідувачами спостерігає відеокамера

Марина Баніт 27 листопад 2017 17:30 6876 0

Як повідомляють кременчужани, в піцерії, що розташована за адресою Першотравнева, 22, за клієнтами спостерігають. Причому, попри відеоспостереження в залі, за відвідувачами спостерігають і в туалеті. Які дбайливі власники закладу: хвилюються не тільки з приводу того, що входить у кременчужан, але й про те, що з них виходить. 

Як повідомляють кременчужани, відеокамера направлена не на унітаз, а на рукомийник. Тож будь якої можливості скористатися рукомийником, окрім безпосередньої цілі - помити руки, не передбачається.

Як розповідає свідок події - "від несподіванки кілька хвилин вдивлявся у камеру. Думав - мариться. Але ні! Бог милував, що підняв очі на стелю. І хоча начебто унітаз не видно в камеру, ні на що, окрім помити руки, не наважився, а хотілося."

Ну, казати про те, що ціни в закладі не низькі, а приниження таке, наче тварин обслуговують, а не людей, не варто.   

Насправді, і сміх, і гріх. У нашому місті, здається, підприємці все більше ставляться до кременчужан, як до людей низького сорту.
 
Програма Плюс вже писала про те, що: Оголених кременчужанок знімають на камеру в магазині, що на ринку. Відео викладають в Інтернет?  До речі, в тому магазині ще досі нічого не змінилося.
 
Отже, будьте обережні! Завжди будьте напоготові на випадок, якщо вам "приспічить", або треба купити одяг! Завжди вдягайте найкращу білизну, бо хто зна, може, ви потрапите на TV. Кременчуцькі підприємці за вами спостерігають і все фіксують на камеру, а влада не реагує. 
 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 804 0