Новини з 1996 року

Буде красиво. Нардеп Шаповалов знайшов спосіб як вдарити по своїм конкурентам на наступних виборах

Олександр Курилов 03 липня 2017 18:31 1976 0

Народний депутат від Кременчука, який уже побував у більшості фракцій парламенту, наш  аболютно не корисний нікому (окрім себе)  політичний  довгожитель - Юрій Шаповалов знайшов спосіб, як утриматися у парламенті ще на чотири роки.

Для такого пан Юрій написав спеціальний законопроект, який просто не дозволить його конкурентам брати участь у виборах.

Тож законопроект нашого нардепа, за який голосуватимуть, має номер 6462 і назву "ЗАКОН УКРАЇНИ  Про внесення змін до Закону України  «Про вибори народних депутатів України» щодо уточнення вимог до кандидатів у народні депутати України в частині ступеня освіти та володіння державною мовою".

І нового у цьому законі з текстом на півсторінки - аж два пункти.  Перший  - спрямовано на таких місцевих політиків як Оксана Піддубна чи той же представник Автозаводу Геннадій Музика або ще якийсь партійний  висуванець.

Вимога пана Юрія в цьому випадку – такі люди можуть балотуватися у народні депутати й можуть обиратися, але тільки у випадку, якщо вони мають диплом про вищу освіту й тільки в тому випадку, якщо їм присвоєно ступінь «бакалавра». Тобто просто вища освіта у справі виборів нардепа, звісно, за винятком того, кого вже обрано, – не пройде.  

Щодо другої вимоги в законі, то мова йде про володіння майбутнім кандидатом у народні депутати державною мовою в повному обсязі.  

А це вже – особистий привіт Юрія Шаповалова, який і сам українську  вивчив не так давно, до депутатів міськради Іваняна, Порицького й усіх інших представників місцевого Опозиційного блоку, які мають з гуманітарною  освітою проблеми.

Слід додати, що такий законопроект наш законодавець написав ще у травні.

Зрозуміло, що закон на півсторінки  не пройде, бо в такому випадку наш нардеп повністю перекреслює свою перспективу залишитися у парламенті через власну невідповідність написаному. Але чому б не полякати конкурентів достроково?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1743 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1823 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1741 0