Новини з 1996 року

Будівництво спортивних та дитячих майданчиків може не те що не закінчитися, але й не початися

Марина Баніт 17 липня 2017 13:40 776 0

"Балакали, балакали, сіли та й заплакали!" - ось так охарактеризувала депутат міської ради Тетяна Сідерка те, як міські спеціалісти, представники міськвиконкому, реалізовують програму забудови міста дитячими та спортивними майданчиками.

Усіх присутніх на комісії  здивувала позиція начальника відділу фізичної культури та спорту Олександра Мазура, який запевнив присутніх, що неможливо підрахувати кошти наперед для планування бюджету. Свою позицію він обгрунтував банально: кожен майданчик має бути прорахований окремо після розробки проектної документації. Тому наразі до бюджету не внесено фінансування даного будівництва.

До цього часу відповідні служби не спромоглися розпочати будівництво принаймні одного майданчика,

Головуючий на комісії депутат Денис Терещенко  запитав про те, скільки дитячих майданчиків до кінця року буде встановлено? Пролунала цифра - 12 майданчиків, 6 з яких уже в розробці.

На комісії Денис Терещенко по слову витягував з керманичів доповідь про стан справ. Отже в результаті вдалося витягти цифру 650 тисяч гривень - це гроші, потрібні до кінця року на реалізацію початку будівництва перших майданчиків. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0