Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Бо занадто. Мер Малецький просить голову ОДА Синєгубова зняти зайві обмеження в роботі транспорту

Олександр Курилов 15 квітня 2021 19:12 945 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький не погоджується з рішенням голови Полтавської обласної адміністрації щодо введення додаткових транспортних обмежень у перевезеннях пасажирів.

Мова про дикунську заборону голови ОДА Синєгубова, який замість того, щоб вирішувати питання постачання до області вакцини від коронавірусу, взявся додатково обмежувати рух транспорту.

Але такі обмеження насправді в нас уже були під час першого локдауну.

Це міський голова Віталій Малецький, розуміючи, що бюджет Кременчука летить у прірву, оприлюднив у соціальних мережах спеціальну заяву з приводу дій полтавських чиновників.

«Полтавська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій хоче обмежити роботу громадського транспорту на території всієї області, транспорту дозволять працювати лише з 6:00 до 10:00 та з 16:00 до 19:00.

Кременчужани, які працюють на підприємствах і я, як міський голова, ПРОТИ таких обмежень для Кременчука!

Для нашого промислового міста такі обмеження є неприйнятними. Ми отримали багато звернень від керівників промислових підприємств.

Вони висловлюють обґрунтовані занепокоєння, що введенні обмеження призведуть до серйозних збоїв і навіть зупинки виробництв. Адже багато підприємств Кременчука працюють у дві і навіть три зміни. Також працівники медичних закладів мають необхідність поїздок по місту протягом усього дня, а не у вказані години», - така ключова думка послання мера Кременчука Малецького до голови Полтавської ОДА Синєгубова.

Інше від нього – це заклик

«Звертаюся до Полтавської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також керівників Полтавської ОДА із закликом скасувати додаткові обмеження по часу в роботі громадського транспорту Кременчука. Відповідні листи сьогодні направив адресатам. Прийнятих раніше обмежень (робота за спеціальними перепустками) цілком достатньо», - така палка промова нашого мера, яку він, певно, телефоном висловив очільнику області.

Нам же залишається тільки додати – такі заборони, коли серед білого дня громадський транспорт у Кременчуці не їздив взагалі, вже були. От тільки це нічим не закінчилося.

Тут би потрібно щось більш конкретне, зразка щеплень, бо ми всі вже рік сидимо на карантині, а все як було, так і залишається.

Серед людей на все це тільки один коментар нових владних заборон – дістали вже повністю.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 228 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1090 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1815 0