Новини з 1996 року

Бо диверсант? У Кременчуцькому районі депутати вже вимагають відставки нового голови РДА Лєдніка

Олександр Курилов 15 квітня 2021 09:40 290 0

У Кременчуцькому районі – надзвичайна ситуація й мова про те, що в районі нині набуває величезного розмаху саботаж.

Й останній, слід так розуміти, пов'язаний з діями нового голови РДА Олега Лєдніка, який не реагує на те, що відбувається в «Полтаварибгоспі» - в районі сіл Пронозівка, Бугаївка, Шушвалівка… «де триває підпалювання ділянок цього самого рибгоспу».

Й це Кременчуцька районна рада та оприлюднене звернення на ній, яке спрямоване проти нового голови Кременчуцької районної адміністрації, який ще й місяць не покерував, але…

У цьому «документі», який буде затверджено говориться, що…

«Попри те, що на землях ПрАТ «Полтаварибгосп» щоденно продовжують спалахувати залишки сухої рослинності, а мешканці наближених сіл потерпають від смороду, голова Кременчуцької районної державної адміністрації Лєднік О.В. ніяк не реагує на зазначену проблему…

Про причину такої бездіяльності голови Кременчуцької РДА Лєдніка О.В. щодо екологічної ситуації на землях ПрАТ «Полтаварибгосп» повідомили місцеві журналісти.

Виявилося, що Лєднік О.В. має особистий інтерес в діяльності ПрАТ «Полтаварибгосп». Також на цих землях знаходяться мисливські угіддя, які, за повідомленням місцевих журналістів, контролює і використовує Лєднік О.В.».

Таке майбутнє звернення депутатів Кременчуцької райради до Президента України Зеленського, в якому вони просять «розглянути питання відповідності голови Кременчуцької районної державної адміністрації Лєдніка Олега Вікторовича займаній посаді».

Останнє – це про авторів «декларації боротьби» з новим очільником Кременчуцького району.

Тут ми зустрічаємо прізвище Андрія Нападайла, близького товариша нашого мера Малецького, й прізвища інших депутатів - «Слуг народу».

Й це вже буде другий скандал, який ініціюють кременчуцькі чиновники. Від одного сьогодні палає Полтавська обласна рада, де «батьки Кременчука» в своїй політичній боротьбі розійшлися не на жарт

Однак тепер схожі чиновницькі війни ми бачимо в новій Кременчуцькій районній раді. І здається, що нічого іншого ніж боротися одне з одним ці всі нові депутати районного масштабу просто нге вміють.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2470 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2933 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3373 0