Новини з 1996 року

Без травматології, без кардіології, але з неврологією. Кременчуцькі чиновники прийшли у райлікарню

Олександр Курилов 02 березня 2021 10:40 597 0

Головні відповідальні особи за стан медицини в нашому місті – другий заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова та головний медичний чиновник Максим Середа відвідали нове міське надбання - Кременчуцьку районну лікарню, яку "відкусили" в Кременчуцького району. Й зрозуміло, що чиновники оприлюднили свої висновки з того, що побачили.

Про це повідомляють у міськвиконкомі, де дають зрозуміти, що саме в Кременчуцькій районній лікарні зміниться.

Але спочатку про те, що там залишиться. Як запевнили чиновники, вони не чіпатимуть опікове відділення, бо воно єдине на півдні Полтавської області.

Також, у відповідності до оприлюдненого повідомлення, в лікарні залишаться відділення хірургічне, терапія, неврологія та анестезіологія з ліжками інтенсивної терапії. Однак скільки буде таких ліжок – 2 чи 3, не уточнюється.

Про що слід додати – перевіряльники подивилися на хірургічне відділення, в яке цього року куплять новий операційний стіл, і після цих оглядин відбули у свої кабінети.

У повідомленні щодо перебування кременчуцьких чиновників у медичному закладі нічого не говориться про долю травматологічного відділення, з якого зроблять паліативне відділення, якщо уряд дасть кошти.

Інше, про що мовчать чиновники, – це доля кардіологічного відділення, зокрема, що буде на його місці, й тут слід розуміти, що відповіді на це запитання вони й самі не знають.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0