Новини з 1996 року

Без черг ніяк. РАЙОННІ ВІДДІЛИ СУБСИДІЙ КЛИЧУТЬ КРЕМЕНЧУЖАН ВТРАЧАТИ СВІДОМІСТЬ В ЧЕРГАХ

Олександр Курилов 06 листопад 2015 15:57 1267 0

Кременчуцькі керівник двох районних відділів, а разом з ними і голови Автозаводського та Крюківського райвиконкомів, Валентин Шафорост та Віктор Бражененко,  кличуть громадян, аби ті робили у підлеглих їм відділах стовпотворіння та падали непритомні в чергах.

Причина – неправильно оформлені заяви громадян, які прагнуть отримати субсидії для оплати комунальних послуг і по які слід терміново приходити до «районних батьків»

Відповідну інформацію, що заяв на отримання субсидій кременчужани принесли дуже  багато, але третині заявників слід іти у відділи, бо помилки, оприлюднили сьогодні на апаратній нараді у виконкомі.

За словами керівника Автозаводського райвиконкому Валентина Шафороста,  мова в цьому випадку йде про неправильно заповнені податкові декларації й людині слід буде далі йти в податкову адміністрацію.

З якого часу громадянам слід займати черги по нові бланки довідок – з ночі, чи достатньо прийти о четвертій ранку перед управління відділів соціального захисту зі своїм стільцем, – про це нараді в мерії не говорили.

Так само немає  відповіді на запитання: чи можуть кременчуцькі чиновники в цьому випадку пошукати інший вихід, ніж робити стовпотворіння перед своїми приймальнями?

Зокрема, для початку набрати телефон заявника, документи якого не годяться, й  пояснити, чому й що слід робити. Далі, можливо, якось буде знайдена можливість передати людині новий бланк без організації фундаментального стовпотворіння…

Як повідомлялося раніше, щонайменше 25 тисячам родин у тому ж Автозаводському районі вже оформлено субсидії. Загальна сума коштів тільки по одному району – 36 мільйонів гривень.

 

Теги: Економіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0